arrow
profile_image
Diamonds
od 14. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dostala jsem s edo situace kdy nemám penize, ano je tot ak pomalu nemáme na jídlo. S pomocí rodičů nepočítám maminka je OZP a táta se nestará. přítel domácnost neutáhne sám. Skončila jsem po dlouhí a vážné nemoci v práci, a nová není a není nelze sehnat, nebudu se v tom patlat kdo kdy hledal práci pohcopí.
Potřebuju peníze a to nejlepe hned účty se sami nezaplatí, a já nemmám jiní východisko.
Samozřejmě morální aspekt chápu a je mi z toho zle protože nad tím uvažuju. Máte někdo zkušenosti s live chatem, privátem, nebo night clubem ?
Co je elpší kde, příjdu dřív k penězům
Díky

Reaguji na Diamonds:
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.

odesláno 2x

arrow
profile_image
TerezVv
od 31. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

True: No takové příspěvky člověku fakt pomůžou Lepší je nepsat nic v takových případech..

Známý si ještě donedávna slušně vydělával na tom live chatu, ale samozřejmě záleží na mnoha aspektech..

nechci moralizovat a chápu Tvoji situaci. Ale co přítel? Holky, které se takto živí většinou postupně odstřihnou všechny blízké, protože musí žít neustále ve lži, vymýšlet si kde pracují, kam jdou, a celou dobu trnou, že je někdo odhalí....
Pokud by šlo o krátkodobý přivýdělek tak nejrychlejší a nejvíc peněz myslím privát. Ale ono se na ty rychlé prachy snadno zvyká a pak se těžko nastupuje do práce někam, kde si za měsíc vyděláš to, co na privátě za den...

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Diamonds: Tak především si rozmysli, jestli se na to skutečně cítíš. V téhle branži bys asi měla mít, co nabídnout. Holek, co to dělá je spousta a v takové konkurenci je to pro začátečnici podle mě těžší. Na privátech to určitě nefunguje příliš kamarádsky a holky si tam taky umí dělat zle. Přečti si blog prostituky http://z-deniku-prostitutky.blog.cz/ - popisuje jak priváty tak vlastní dráhu - něco jako Tajný deník call girl, jestli znáš ten seriál, akorát to není tak luxusní.

A měla bys vědět, že tě může někdo časem poznat a to se pak šíří jako požár.

Peníze seženeš rychle na privátu, ale musela by ses jim nejdřív nabídnout nebo si dát inzerát někam do novin apod nebo na stránky a scházet se na vlastní pěst, ale to je pro otrlé. Ale zase na privátech ti vezmou část výdělku, s tím počítej.

Live chat neznám, ale tam by tomohlo být jednodušší, když máš web cameru a nějaké pomůcky jako vibrátory apod. tak to zvládne v podstatě každý.

Jen jestli jsi zvážila všechna rizika opravdu pečlivě, co z toho plynou. Spousta zákazníků může být ošklivých, zvrhlých, různě úchylných apod.

Mno, moralizovat nepotřebuješ, jistě jsi sama zvážila všechna pro a proti...a každý je svého štěstí strůjce.

Nejlépe a nejrychleji se vydělává prý v Emirátech, jen holky zažívají celkem muka (žena se bere jako kus hadru a tak po všech praktikách šejka je šejk poskytne i svým kamarádům na vyřádění).Pokud na to máš náturu, tak pogoogli.Výdělky jsou prý velké.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty: to aby si zařídila rizikové pojištění a tučnou úrazovku

Hlášení pojistné události by bylo zajímavé

No ale zakladatelka nemůže čekat, že vydělá majlant tím, že na webku ukáže prsa, ty na nás vyskakujou ze všech stran zadarmo, a když chce přijít co nejdřív k penězům, tady má cestu. Výdělky tam bezpochyby jsou, velké a rychlé. Čím více bude ochotná strpět, tím více vydělá.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty: to jo no

Já co koukala na netu, tak pořád se hledají husičky, co se nechají někde natočit, vyfotit nahé apod...takže šanci asi má, ale za jakou cenu

V těch pornocastinzích, jak holky přijdou, nafotí je nahé, pak s nima dělají rozhovor až je přemluví k sexu...dostanou holky 5.000 Kč. Nic moc na to, že po internetu běhá jejich video, kterého se už nezbaví.

5 litrů se dá vydělat i tím, že budu sousedce hlídat děti, druhé sousedce žehlit a k tomu pujdu na noc na brigádu do supermarketu na inventuru. Bez ostudy, bez rizika.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty: taky si myslím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené