Ahojte...Plánujem dovolenku ale mám príšernú aerofóbiu
Nemáte niekto skúsenosti s cestou do Ameriky loďou?
Viem len že tieto plavby robí Queen Mary II ale chcela by som radu od niekoho kto s tým má skúsenosti...Trasa by bola Európa -Miami a neskôr Miami- Hawai..
ďakujem

Ufff taky plánuji cestu lodí, ale na krátké vzdálenosti. Nedávno jsem jezdila člunem sem a tam po Maledivách a myslela jsem, že se pozvracim takže na delší trasy asi raději to letadlo. Ale zkušenosti na větší lodi bych chtěla také slyšet Určitě tam nad tou cestou tolik nepřemýšlí, ale v letadle je to taky ok. Člověk si dá panáka a celý let prospí

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji EleanorWoods: . Ale zkušenosti na větší lodi bych chtěla také slyšet

Mám zkušenosti s trajektem ve Švédsku, na tak velké lodi ani nepoznáš, že jsi na lodi, žádné houpání, nic takového, to je OK.. já kdybych jezdila člunem sem, tam, tak to můj žaludek ve zdraví nepřežije..

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já mám zkušenosti z největšího trajektu od Sea France, a i když byl velmi silný vítr a velké vlny, na lodi jsem nic nepoznala.. A to jsem z těch, kteří musí v autobuse vždy sedět vepředu, protože mi bývá zle Jinak já na začátku září letím do USA a taky plánujeme plavbu, 6 dnů - Tampa - Kajmanské ostrovy - Mexiko - Tampa.. Myslím, že se není čeho bát, hlavně si to užij

Diky moc holky No ja som už veľkou loďou išla...noo brala som tableky bola som ako ožratá moc dobre mi nebolo. cesta do Ameriky je tiež cca 6 dní tak sa mám na čo tešiť.

Cituji marketahr: Mám zkušenosti s trajektem ve Švédsku, na tak velké lodi ani nepoznáš, že jsi na lodi, žádné houpání, nic takového, to je OK..

Já tedy taky, hned dvakrát. Jednou pohoda, opravdu nešlo poznat, že jsme na lodi a podruhé to poznat bylo a docela dost. Nebylo mi špatně, ani nikomu ze známých, ale říkám, poznat to bylo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené