arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj všem. Nedávno mě začal svědit obličej, ale pouze lokálně, tzn. že pouze v okolí uší a podél tváří. Mám tam i takové malé vyrážky, které ale nejsou ani červené ani nijak zarudlé a ani se nedají vymáčknout. Pro upřesnění vkládám obrázek- červeně je vyznačená oblast, kde mě to svědí. Zkoušela jsem i "vysadit" produkty, které používám na obličej, ale neustoupilo to. Je možné, že se jedná o nějakou alergii?

arrow
profile_image
Sandyna_ mojeid
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Nezměnila si šampon nebo vlasovou kosmetiku? Mě přesně tyhle partie svědily, když jsem začala používat jiný šampon, ve kterém mi něco nesedělo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sandyna_: Nene, šampon už používám ten stejný delší dobu.

arrow
profile_image
Mirusi
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na PaniMedova:
Oplachuješ opravdu POŘÁDNĚ čistící gel/mléko ? Také je možné, že to máš z toho přípravku, který jsi už vysadila a bude chvíli trvat, než ta vyrážka ustoupí.. čistila bych to jen hodně opatrně, třeba jen vodou a mazala krémem bez parfemace, nebo aloe vera gelem..

Měla jsem takový problém,hlavně po ulehnutí na polštář,tím,že ležím na boku.Pak jsem zjistila,že je to práškem ariel,tak jsem si na ložní prádlo začala kupovat ekologický z dm a je klid.Samozřejmě,že to můžeš mít z jiných důvodů,jen u mě to bylo tohle.Doteď když si lehnu třeba k dětem na polštář,tak mě tváře svědí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené