arrow
profile_image
Indil
od 6. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, holky. Chtěla bych se zeptat na barvu Casting Creme Gloss odstín Ebenově černá, zda mi chytne na velmi světlé blond vlasy (odbarvené), když je to přeliv. Je to blbý dotaz, ale radši se Vás zeptám, jestli s ní máte zkušenost na blond vlasech, jestli to nebudu mít se zeleným odstínem atd.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zelené to nebude orčitě,to se vůbec neboj.Pokud chceš přejít na černou barvu a budeš se barvit poprvé,tak doporučuju spíše barvu-vlas se nasytí pigmenty a bude držet.pro dobarvování už ti bude stačit přeliv.Ale přeliv na první aplikaci je málo,zvláště u odbarvených vlasů,bude se hodně vymývat a budeš flekatá,hlavně v místech kde jsou vlasy nejvíce poničené a konečky....Barva ti s vlasy nic neudělá,neboj.

arrow
Neprodává v Bazaru

Chytne ti to hodně černě ale vymyje se ti to. Co takhle dát hnědou barvu a pak postupně přelivy dojít k té černé,aby se ti to pěkně navrstvilo?

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Bála bych se že v místech kde máš třeba odbarvováním vysušený konečky to bude strašně vyblitý, šedivý. Stalo se mi to když jsem na odbarvený vlasy hodila červenou. Na vysušený konečky prostě nechytla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já se Ebenovou černou barvila o víkendu. Má původní barva byla středně až tmavě hnědá a ebenová černá mi chytla jako tmavě hnědá. Myslela jsem, že mi chytne do černa, ale bohužel nechytla. Nejspíš jsem ji tam nenechala dost dlouho, příště budu vědět. Jinak je to ale nádherná barvička. Myslím, že by ti mohla chytnout hodně pěkně a hlavně to není žádný držák, vymývá se. (sice ne do blond, ale vymyje se podle mě dost) tak hodně štěstí ať se ti výsledek líbí

Myslím že ti chytne pěkně, ale bude se vymývat (ale o to ti i možná jde... že chceš černou zkusit třeba jen na zkoušku). Takže za mě doporučuju.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené