arrow
profile_image
jajax
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Máte někdo zkušenosti s tímto hotelem?

arrow
profile_image
MangoM
od 14. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

http://recko.orbion.cz/diskuse/louis-zante-beach-z akynthos-179719/

Jinak za sebe Zakynthos vřele doporučuji, krásný ostrov! Byla jsem tam 2x a tento rok se chystáme znova!

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Osobně ne, ale prodávám ho a je skvělý, rozhodně bych si ho vybrala

arrow
profile_image
Macca
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

My jsme tam byly před dvěma lety na takové dámské jízdě a bylo to docela v pohodě. Hotel jako takový je čistý, měly jsem all in takže pořád bylo co jíst nebo pít až do půlnoci, pláž byla písčitá, ale moře hodně mělký lehátka jsou bohužel za příplatek:-/ S bazénem nevím protže když jedu k moři tak se nekoupu v bazénu většinou okolí toho hotelu se mi osobně moc nelíbilo...prostě klasika resort je pěkný a jen vystrčíte nohu ven už si připadáte jako na skládce. Diskotéky v městečku byly užasný...ALE...nevím jestli je to chyba cestovky nebo hotelu nebo koho ale celkem mě to vytočilo. V cestovce ještě před odletem, při rezervaci zájezdu jsme byly přinuceny, že si musíme zaplatit pokoj s výhledem na moře, protže jiný už volný není bylo to asi o tisíc korun na osobu víc. Pro mě za mě já se osobně z okna moc nedívám když si jedu dovolenou užít, ale chtěli jsme jet do toho hotelu takže jsem tu tisícovku přihodily. No a samozřejmě že pokoj jsme dostaly s výhledem na skálu...nebo spíš do skály. Vem to čert že, ale tu tisícovku jsme chtěli zpátky když už jsme se nedivaly na to moře. Takže jsme si šly stěžovat na recepci a tam nám řekli, že se budou bavit jen s delegátem a ne s náma, nechali jsme si zavolat provozního nebo ředitele teď už nevím a udělaly jsme tam trochu vítr...asi nečekal že se prostičké české dívky dokažou dohadovat i v angličtině takže nás nakonec dal na pokoj s výhledem na moře...i když ten z poloviny zakrýval velkej strom... ale na to už jsem nervy neměla. Přeju hezkou dovolenou!

arrow
profile_image
jajax
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Macca - V jakém období jste tam byly? A jak to bylo s lehátkama u bazénu? Byly vesměs volné nebo byla o ně rvačka? To nemám ráda, když v jedenáct příjdu a už si nemám kam lehnout :/ a jídlo? byly snídaně, obědy a večeře pestré nebo se pořád opakovalo to stejný? a co chuťově? a to městečko je teda od toho hotelu blízko? dá se večer jít třeba na nějakou procházku, projít obchody, do nějakého baru/restaurace?

promiň za tolik otázek, ale chci využít toho, že jsi tam byla

MangoM - a do jakého hotelu se chystáte?

arrow
profile_image
Macca
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na jajax: v pohodě já bych to taky chtěla vědět kdybych se někam chystala taaakže byly jsme tam na konci června teplotně byl každej den nad 30 stupňů. S těma lehátkama u bázenu fakt nevim protže jsme se tam nekoupali ani jeden den ale na pláž jsi přišla, předplatila sis lehátko třeba na jeden, dva, tři dny...a jak sis ho tam položila tak jsi ho tam ráno našla jídlo jsme měly all in takže ráno takový ty velký snídaně (párečky, zelenina, salámy, sýry, pečivo džemy máslo, müsli, jogurty atd atd klasická hotelová) někdy s kuchařem kterej ti udělal omeletu nebo palačinku, wafle podle přání obědy klasika večeře to stejný (hranolky brambory rýže kuře hovězí vepřový bez masa sladký polévka) jako pořád dokola ale bylo toho tolik že sis každej den vybrala bylo i hodně zeleniny a hlavně tuna ovoce večer bývaly i různý kuchyně třeba řecká americká italská francouzská a vždycky tam byl kuchař a něco připravoval jinak přes den na baru burgry sendviče hot dogy a hlavně už od 10h od rána alkoholické koktejly takže to pro nás bylo ideální městečko je asi 5-10min pěšo ta cesta je pěkně hnusná ale myslím že se to dá přejít i po pláži to si ted nejsem jistá...v městěčku je plno krámku se suvenýrama hadříkama ale všecko fejky a asi padesát tisíc diskoték a klubu a restaurací...asi od pulky týdne jsme se vykašlaly na hotelový večeře a chodili do místních restaurací...to město je hodně rušný a plný hlučných mladých lidí...nám se tam s holkama líbilo protože jsme každej večer pařily v jiným klubu a hodně se tam vyblbly ale osobně bych tam s přítelem třeba na romantickou dovolenou asi nejela o te mám jinou představu...jo a ještě jsem si vzpomněla že to bylo hrozně blízko u letiště takže jsme viděly přistávat a odlítat spoustu letadel ale asi to nedělalo nějakej velkej ruch protože to by asi ve mě nechalo nějakou negativní vzpomínku jo a ještě si mužeš vybrat jestli cheš bydlet přímo v budově hotelu nebo v bungalovech který jsou rozprostřený po zahradě my jsme si vybrali bungalov ab jsme měli větší soukormí ale zase takovej trochu chytáče bungalov byl větší dvoupatrovej barák asi s desti pokojema takže skoro jako v hotelu

arrow
profile_image
jajax
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Díky moc! kdyby mě ještě něco napadlo, tak ti napíšu do zpráv

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené