arrow
Neprodává v Bazaru

Já taky dostala tento týden sprda, že jsem opku zrušila
Tak hlavně, aby tity rehabky alespoň nějak pomohly. S artrózou v čelistních kloubech tam byla jedna má spolučekající slečna. 21 let. Taky byla ,,nadšením" bez sebe

arrow
profile_image
hanci
od 16. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na urgona:
Nejpříjemněji sprdnutí znělo jak chci s "tímhle" existovat, bez operace..
Měla jsem na to jít kvůli špatnýmu skusu. Nakonec se zuby srovnaly, jak křivě to vypadá na nějakých rtg, to neřeším. Po téhle stránce jsem spokojená.
Já jsem asi natvrdlo, ale myslela jsem že artróza je věc "stáří"..

arrow
profile_image
Denulinka
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, taky mám s čelistními klouby problémy, kdysi dávno mi tam hlasitě zapraskalo, jak kdyby mi to tam drtili a od té doby mi to přeskakuje. Mívám zto ztuhlé někdy i při mluvení. Byla jsem už v nemocnici u sv. Anny, tam mi dali jen dlahu a doktor řekl, že na rtg nevidí nic patologického a tím to haslo. Ve FN Brno mi zase dělali jen sono toho jednoho kloubu a tam taky velice nic nezjistili, i když to dost dobře nechápu, protože když si na jeden kloub při otevírání pusy sáhnu, tak mi tam přebíhá jakoby nějaká chrupavka nebo boulička, která je hmatatelná na dotek. Stěžuje mi to život v tom, že se pořád musím hlídat, i při zívání nebo když jím, ničí to i můj osobní život, začínám být bezradná a bojím se, že se to bude jen zhoršovat. Kdybyste věděli někdo o nějakém odborníkovi, který se opravdu vyzná a jednoznačně stanoví diagnozu, budu velice ráda. Přijde mi, že doktoři ve větších nemocnicích berou někdy pacienty jako na běžícím pásu.

arrow
profile_image
hanci
od 16. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Denulinka:
mám teď "odchozenou" rhb - měkké techniky - míčkování, masáž, cviky. Necítím už takovou bolest a zatuhnutí, jen to loupání či praskání kterého se fyzio vždycky všimla.
Ale zatím to dál řešit nebudu. Zubař mi poslal kontakt na kloubní poradnu, nechtěla jsem velkou a "pásovou" Prahu, tak mám kontakt na Plzeň, FN, měla by ta poradna tam být každé pondělí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené