Chci se zeptat, zda máte někdo zkušenost s výrobky LR Health and beauty system založenými na očistě pomocí aloe vera, probiotiky atd. Nutné je změnit kyselé prostředí těla v zásadité. Známý mi nabízí tyhle produkty, je z nich nadšený, jak mu pomohly, a proto se rozhodl je dál šířit. Cítí se prý o hodně lépe, zhubl. Snažím se teď zlepšovat životní styl, tak bych to i ráda vykoušela, ale cena není nízká. 6 balení aloe vera na 3 měsíce asi 5 tis. Kč.

Tak osobní zkušenost nemám, ale z hlediska kvality jsou LR na dobré úrovni a používají do produktů přírodní, kvalitní suroviny. Obecně na vitamíny jsou i lepší značky, ale na nějakou očistu těla bych se nebál, že by to nefungovalo nebo bylo špatné. Mají snad i záruku spokojenosti. Jinak jestli je to nějaký více známý, tak ho popros ať ti to dá za velkoobchodní cenu.

arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No tak naše rodina má zkušenost pozitivní, co se týče atopického ekzému, na to mladším sourozencům nic jiného nepomohlo. Mamka zase pije colostrum + aloe na únavu a prý jí to taky pomáhá. Není to žádný šunt, zakládají si na dobrém jménu a kvalitě. Záleží, co máš za konkrétní problém a o užívání + dávkování se 100% poraď s lékařem. Ne všichni lidé můžou používat všechny řady aloe atd.

No, právě, koukám na ty ceny, musím totiž koupit hned najednou nějakých 6 lahví plus dostanu nějaký uvítací balíček a stanu se odběratelem. Ale to ani nechci, mě by tak vyhovovalo, kdyby to objednal na sebe, ale asi pak z toho nic nebude mít. To mě právě odrazuje, že schání lidi, jak divej. To mi je nesympatické, taková ta strategie pavouk, typu všechny ty partners, zepter, atd.

Když známí měl dokonalé odpovědi, že je to to nej aloe, pak skrz ty probiotika, že jestli si myslím, že nějaké bakterie třeba z jogurtu se mohou dostat až do střeva. Prý ne, kyselé prostředí v žaludku je prý zabije. A že aloe je důležité k odkysličení, že rakovina apod. má ráda kyselé prostředí. On že má prý skvělou zkušenost sám na sobě, měl problémy s hlasivkami, snížilo se mu dávkování léků na tlak. Já mám nadváhu, potřebuju zhubnout, očistit se, vysoký cholesterol. Známému se pak prý úplně rozsvítilo, jako by prozřel a cítil se prý mnohem lépe, ne tak unavený, lehčí, chutě že se mu změnily. Tak nevím.

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já to ozkoušeno nemám, ale pár lidí z mého okolí ano a celkem pozitivní reakce

Zas si říkám, že když to nevyzkouším, tak nezjistím, jestli to skutečně tak pomáhá. 5 tis. je hodně peněz, ale úplný majland taky ne. Ještě uvidím, každopádně, asi se nechci stávat žádným členem ničeho. Mimochodem ten odkaz na to bio aloe vypadá dobře, dokonce je to snad i stejný druh aloe.

arrow
profile_image
opinka1
od 16. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na tivoli:
Poslala jsem ti SZ

arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Z toho, co tu říkáš, mi nepřijde, že by byl kamarád 100% profesionál a že by ti chtěl doopravdy pomoct, zdá se mi, že se snaží na Tobě jen vydělat(pardon, že to říkám takto přímočaře). Aloe je dobré na pročištění, ekzémy, atp. to určitě, ale slibovat si, že po něm zhubneš, je holý nesmysl. Vím, že LR má i řadu na hubnutí, mamky známé ji teď zkoušejí, co počkat, jestli se dostaví výsledky, pak bych ti dala vědět a ty ses rozhodla? 5000 Kč není málo, nekupuj zajíce v pytli.

arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji panda08: a tady dokonce v bio kvalitě http://www.beltina.cz/p6927-aloe-vera-100-bio-stav a-1-l.html

Aby tam toho bylo 100%, musela by tam být celá ta rostlina, to je nesmysl Divím se, že to těm firmám někdo povolí to tam napsat. A doporučuji se více pídit po složení, nakonec tam toho z té aloe moc nebude.

arrow
profile_image
kuratko_91
od 10. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moje známá taky dělá LR poradkyni, je tím uplně posedlá, vnucuje to každému a už to mě od toho odradilo... ....ale k tématu, začala užívat produkty na odkyselení organismu a na hubnutí a ona opravdu ZHUBLA, řekla bych ze takových 5-6 kilo, ale za jakou cenu?? když jsem se jí ptala jak to funguje, říkala že nesmí přílohy že se stravuje podle zdravě, převážně zelenina, ovoce jen dopoledne + samozdřejně nějaké ty koktejly či co od LR... tak ať se nad tím každý zamyslí, jestli to hubnutí není spíš o tom že výrazdě změnila svůj jídelníček, než o nějakém doplňku od LR! zkus se třeba podívat po netu na odkyselení organismu, je tam toho dost

To je pravda ohledně té změny stravovacích návyků, známý taky zhubl, ale je fakt, že ji hlavně zeleninu, ,málo příloh a ty polévkové koktejly. Co od toho očekávám? To že by se mohl očistit organismus, odkyselit. Kyselé propstředí je prý to nej pro rakovinu. Vyprávěl mě o tom, že to co teď jíme není vůbec dobré, že to obsahuje jen málo vitaminů, éčka a bla bla bla, což je asi pravda. Věřím tomu, že nejlepší produkty budou ty, které si člověk vypěstuje sám atd. Stejně tak i že kuře z malého chovu je zdravější než to z velké líhně, kde se kuřátka rodí se 2 hlavami.
Ale máte pravdu, ta cena se mi zdá přehnaná, koukala jsem že třeba i firma Blue nature má skoro ty samé produkty, to je teda zvláštní, ale i za podobnou cenu. Těch 6 lahví za 3000 Kč za maloobchodní cenu bych i zkusila, ale dávat provizi skoro 1500 Kč mi přijde dost.Věřím, že něco dobrého na tom je, ale jistě se najdou lidi, kteří si z toho dělají velký byznys.

arrow
profile_image
Eva7891
od 9. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jedna známá pracuje jako LR poradkyně.Nepopírám,že si vydělá dost peněz,ale výrobky mi nepřijdou jako nějaký velký zázrak.Některé jsme vyzkoušela a zrovna moc mě nenadchly,takže jsem se raději vrátila ke svým oblíbeným věcem.

arrow
profile_image
Simii
od 24. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tivoli: Chci se zeptat, zda máte někdo zkušenost s výrobky LR Health and beauty system založenými na očistě pomocí aloe vera

Moje mamka brala Aloe od téhle firmy před lety, nechala si ji dovážet z Německa, protože tady ještě nebyla moc známá a rozšířená. Hodně jí to pomohlo na gynekologické problémy - měla jít na zákrok (trhlina na čípku, která se jí zvětšovala), tak pila několik měsíců aloe od LR a nakonec na zákrok nemusela. Do dnes to má v pořádku a to aloe už nepije.
Doporučila mi ji teď i moje kožní, na pročištění těla, objevil se mi hrozný ekzém ve vlasech a říkala, že od firmy LR je nejlepší, také protože je neředěná

Jestli se můžu zeptat a kde pracuješ? Kde děláte ty testy? No, já si to nechávám projít hlavou a 4,5 tis. kč za to asi nedám. Vím, že teď o těch detoxem mluví a píše hodně lidí, ale proč? Protože se pořád mluví o tom, jak jsme zanešeni toxickýma látkama, o éčkách, konzervantech, dopadu životního prostředí na zeminu, ve které roste zelenina, ovoce atd. Snažím se teď líp jíst a tak jsem myslela, že tohle by to mohlo podpořit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené