arrow
profile_image
misule12
od 28. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Při cvičení mi strašně lupe v levé kyčli.. nevíte co s tím?

Kdyby to u mě byla jen kyčel...mě lupe snad všude kolena, ramena, lokty, už jsem to taky párkrát řešila, ale bylo mi řečeno, že když mě to nebolí a nic to nedělá, tak že to nemám řešit. Ale zajímal by mě názor nějakýho odborníka, jestli to je pravda.

to mám taky proto to nedělám mám z toho respekt .. zdraví je jen jedno

Jak když bych to napsala já. Chodím každý týden do cvičení, ale není to pokaždé, občas mi tak lupe, když dělám "sedy-lehy". Taky by mě zajímalo, co s tím... Zase si říkám kolik lidí si třeba prokřupává prsty nebo krk a nikdy jsem neslyšela, že by to vadilo. Otázkou je, jestli tohle lupání není spíš něco jiného...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně taky lupe a křupe všude, hlavně v kolenách a v kyčli. Navíc i v těch kolenách mi tak divně vrže a je pravda, že mě občas bolí, ale jen když je změna počasí Uvidíme, jestli nám to tu někdo objasní.

arrow
profile_image
Didonka
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky to mám a to v pravé kyčli asi od 17 let nějak bych to asi neřešila...

Reaguji na Ashley9: mě také, když dělám sedy - lehy moc to neřeším, jen to jsou občas docela ,,rány"

arrow
profile_image
wmichaela
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám to taky. Dělám sestru na chir./ort. ambulanci a předváděla jsem to dvěma ortopédům. Jmenuje se to oficiálně skutečně lupavý kyčel a pokud to nebolí a jinak nezlobí, určitě to neřešit. Jinak se to operuje, co jsem se teď na netu dočetla.

arrow
profile_image
andrejiinka
od 12. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám celkově dost divný klouby, od 14ti jsem se léčila na dětskou formu revma, brala jsem všemožné pilulky, nakonec jsem to v 18ti vzala, snažím se hýbat a moc nesedět a je to lepší (i když změnu počasí cítím!).
Pokud klouby lupou, ale nebolí to, tak se s Tebou opravdu nebude žádnej Dr zaobírat, fakt je to "normální".
Co se mě a mojí prevence týče, 2x do roka nasadím Colafit, což je 99% čistý kolagen, ten 3 měsíce beru a cítím se líp (i moje vlasy!) - na ty vitamínový kapsle plný zdravi nevěřím...

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě takhle lupe levá kyčel, pokud jsem začala kyčle zatěžovat, když jsem se začala věnovat intenzívně tanci tak mě bohužel začala i bolet a to dost (vzpoměla jsem si, že takhle mě bolela i v těhotenství, kdy se uvolňují vazy), hledala jsem na internetu co by to mohlo způsobovat a hlavně jak si pomoc když ne od lupání tak od bolesti a náhodou jsem natrefila na článek o tom, že se jedná o povytažený kyčelní kloub a že na to pomáhá Dornowa metoda, tak jsem si sehnala terapeutku, ta mi ukázala o kolik mám tu jednu nohu z povytaženým kloubem delší a kloub zpátky zasunula - když jsem se postavila, že jsem měla pocit, že snad upadnu jaký to byl rozdíl. Ukázala mi jak mám na ty klouby cvičit a od té doby mám pokoj - je to už dva roky. Lupe trošku pořád ale nebolí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě zas tak nahlas kyčel nelupe,ale spíš jakoby mi při cvičení přeskakuje. Nebolí to,ale příjemný mi to není. Zajímalo by mě, jestli se to třeba nezhorší, nebo jestli zůstane je u tohohle.. Přeskakuje mi to,když třeba ležím a zvedám nohu nahoru....

arrow
profile_image
SofiaK
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sára2:

Mám přesně to samé, začalo to v pubertě a už nepřestalo.. některé cviky můžu dělat jen na jednom boku.. raději to nepokouším..

arrow
profile_image
Anakina
od 10. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Juu: Já mám to samé. Když ležím na zádech a lehce zvednu jednu nohu, tak mi v kyčli jakoby něco přeskočí. Jinak dostávám něco jako křeče do kyčli například když cvičím, což už docela dost bolí.

Když jsem byla mimino, tak jsem prý měla dysplasii kyčelního kloubu. Nevíte, jestli by to mohlo souviset?

leda posilovat vazy kolem daného kloubu, nezatěžovat je skánáním a tak a občas dát kůru na výživu kloubů, buď kolagen nebo geladrink a tak....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené