Dobrý den, potřebovala bych v něčem poradit. Mám asi alergii na slunce,a na různých serverech čtu, že se mám vyhýbat slunci. Jenže vzhledem k tomu, že trpím také nemocí zvanou psoriaza (lupénka), při které naopak slunce potřebuji, tak se chci zeptat, jak se dají zmírnit projevy alergie na slunce nebo co by jste mi poradili. Děkuji všem.

mám také velice silnou alergii na slunce celá se osypu svědivou vyrážkou a nejlepší je používat krémy s hodně vysokým fakrorem ( klidně i 50 ) kamkoli jdeš, nejen když se opaluješ ale jakmile jen vyjdeš ven na slunce.

Dobrý den, asi před 5dny jsem dostala alergii na slunce, nikdy jsem to neměla, mohla jsem se kdykoliv opalovat i bez opalovacího krému a nic.nedávno jsem se opalovala a byla jsem skoro spálená a nic před 5dny jsem se opalovala s faktorem 2 a dostala jsem alergii.chtěla jsem se zeptat, když teď už nic nemám, tak když se namažu faktorem 20 a nebo 25, bude to stačit?? neobjeví se to znova a nebo potřebuji vyšší faktor?předem děkuji a prosím na tento dotaz mi prosim odepište na dudlik.d@seznam.cz předem děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené