arrow
profile_image
LHL
od 19. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chci se dotázat šťastných majitelek - jak se vám holky nosí? Je nošení v ruce / na předloktí pohodlné? A existuje několik velikostí nebo je Alma pouze v jedné velikosti? Děkuji.

LHL podívej se na ofiko web, tam je almiček několik a i rozměry jsou tam uvedené

arrow
profile_image
dessert
od 2. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

LV Alma je nevyčerpatelné téma. Kdo by to byl býval řek, že se dá o jedné jediné kabelce založit tolik diskusí, ba co, celý web!

arrow
profile_image
LHL
od 19. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Natýska: LHL podívej se na ofiko web

Proč mně to nenapadlo?

arrow
profile_image
Kovbojka
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se teď naprosto zamilovala do Almy BB. Je naprosto kouzelná.

LHL no, je to nejrychlejší způsob, jak zjistit ty velikosti, já jsem tam často a taky okukuji, ty almy ve vernisu, alenyní mají nové barvy, bohužel jsou takové nijaké

arrow
profile_image
LHL
od 19. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám také na Almičku zálusk, ale doposud jsem nosila jen kabelky na rameno. Proto se ptám na velikosti a nošení v ruce Chtěla bych ji jako denní kabelku do práce, takže doklady, peněženka, mobil, diář, popř. deštník a šminky jsou samozřejmostí, to by měla Almička pojmout bez problémů a ještě dobře vypadat.

upřímně me bolí ruka, když ji nosím na zápěstí. V ruce je to fajn. Vejde se do ní všechno, i lahev vína

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

LHL

Almička je v jedné velikosti, ale ta je trochu rozdílná dle materiálu. Jen u vernis je teď několik velikostí-limitka Alma BB, ta je úplně nejmenší. Pak je PM, která je velmi hezká v Epi kůži, ve vernis mi přijde menší, tam bych doporučovala MM, kterou sama mám ve vernis rose pop. Nádherná je taky nová Epi electric-lesklá epi kůže, z té jsem unešená.

Sama upřednostňuji kabelky na rameno, proto ji moc nenosím, také přestože je na pohled velká, není moc objemná-nedá se moc naplnit díky zužujícím se stěnám.
Záleží na tobě, pro jaký účel by sis ji chtěla pořídit.

Dirtyangel
alma v epi electric mě naprosto nadchla mám klasickou černou ale tato je fakt bomba

arrow
profile_image
Pegy
od 10. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

LHL
mám Almu v černé epi. Je nádherná , ale upřímně - za 1,5 roku jsem ji měla pouze 3x. Nošení v ruce mi moc nevyhovuje... ale vím, že tady často holky píšou, že zase naopak jinak než v ruce kabelku mít už ani nemohou... takže možná to chce předem zkusit nosit třeba jedno celé odpoledne kabelku jen v ruce nebo na předloktí - a uvidíš.

arrow
profile_image
Deelight
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Natýska
je pravda, že túto sezónu ma LV vo vernise tie farby nejaké nemastné neslané. Doteraz ľutujem, že som si minulé leto nekupila tú žiarivo ružovu almu, ale radšej praktickejšiu neverfull-ku. Ta ružová bola božská!! Tento rok som si plánovala zadovážiť almu, ale v tých farbách teda určite nie

A k tým veľkostiam almy - podľa mňa je veľká škoda, že sa už nevyrába alma v GM. Ja potrebujem do kabely môcť nahádzať veľa vecí, a pri MM sa obávam, že to nebude možne, presne ako Dirtyangel spomínala.

Deelight byla jsem v LV na nákupu asi před 14 dny a znovu jsem nové barvy okoukla, ta světle zelená marná není, měli jí na té nové velikosti Almy, brala jsem ji do ruky a byla moc malá a v klasické velikosti ta barvička není..ta růžová - rose pop - byla nádherná, ale i ta zelená ostrá, spolužačka bývalá má tu zelenou Almu a k tomu botky a vypadalo to výborně, kdyby ji ještě měli, bývala bych brala právě tu sytou zelenou, ale byla to limitka....jinak klasická velikost Almy ve vernisu se mi líbí nejvíce, v ostatních řadách jsou dost malé...ale nyní ta lesklá epi Alma vypadá výborně.....jinak ta rose florentin mne tedy nezaujala, celkově nejzajímavější barvy byly skutečně vloni a kdo zaváhal, už nemá šanci....

arrow
profile_image
Deelight
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Natýska
aha, takže green tonic tiež stál za "LV hriech"? tak čo už... vidím, že po mojom skrate s rose pop a ďalšom s aquarelle speedy 35 už budem brať to, čo sa mi páči hneď a zaraz! Inak ohľadom tej lesklej Almy v epi - všade čítam niečo o electrique - ono sa tak volá ten špecifický typ kože, alebo nebodaj sa očakáva lesklá epi v elektricky modrej farbe?
Inak som ti vďačná za obsiahle zreferovanie stavu v LV predajni, ja ich tu, kde bývam nemám práve najbližšie, takže každý empirický postreh poteší

Deelight ta lesklá alma je černá, nejedná se o elektrickou modř a je to velikost, jako je Alma ve vernisu, jak právě vloni byly v těch jásavých barvičkách, opravdu je pěkná a výrazná a myslím, že dost zaujala....taky mám obchod z ruky, ale občas se tam vypravím, abych porovnala to, co se mi líbí na netu, s realitou....je to OT, ale chtěla jsem nějaké náramky, některé ještě neměli, některé už neměli a ty, co měli, mne zklamaly velikostí a byly celkově nevýrazné.....dále šátek k tomu náramku Tutti Sweety, ale rovněž byl velmi bledý a takový jako odfláknutý - absolutně mne zklamal

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené