arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, nevíte někdo o dobrém kosmetickém salonu v Jihlavě, kde mají přístrojovou lymfodrenáž? Nejlépe za příznivou cenu. Měla jsem předtím (bydlela jsem ale v jiném městě) permanentku jen za 750 korun na deset ležení, což bylo super. Předem děkuji za odpovědi.

Zdravím,

já dnes byla tady http://www.slenderclub.cz/ , mají studio jak v Třebíči, tak v Jihlavě, myslím že tam bude stejný postup. Dnes jsem byla na první přístrojové lymfodrenáži(v Třebíči) slečna mi předtím rozmasírovala hlavní uzliny kolem krku a kolem uši a cítím se parádně. Permanentka na 10 lymfodrenáží mě vyšla na 1500 Kč. Určitě tam zkus zavolat nebo jim napsat.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji sariinkaaa: na 10 lymfodrenáží mě vyšla na 1500 Kč

Děkuju za tip. Tak to není špatné. Akorát nechápu ty rozdíly cen. Jak je možné, že ve městě skoro stejně velkém jako Jihlava mají lymfu na 10 vstupů za 750 a jinde za dvojnásobek, to mi pořád hlava nebere Koukala jsem na ty stránky, je fajn, že mají ty kalhoty i přes břicho. Jinde je třeba nemají. Zkusím jim v nejbližší době zavolat a zjistit detaily. Ještě jednou díky!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji sariinkaaa: slečna mi předtím rozmasírovala hlavní uzliny kolem krku a kolem uši a cítím se parádně.

Teď to čtu ještě jednou. Mně nic takového nedělali, to znamená, že Ti dělala ruční lymfu kombinovanou se strojovou? Chápu to dobře? A kolikrát jsi byla, cítila jsi účinky? Já na tom tehdy byla, když jsem nemohla po op.sportovat a fakt jsem něco málo shodila a hlavně to bylo fajn na celkovou detoxikaci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené