arrow
profile_image
Kakula
od 18. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahojda,
zajímalo by mě totéž v Praze-je lepší jít na doporučení než dozblbnutí zkoušet a omylama se dopracovat k akorát tak vypruzení a ne hladký kůži

arrow
profile_image
Marki
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

petula32
Beru...mám zkušenosti a to moc dobré...začala jsem chodit do Chrudimy k jedné paní co je moc šikovná...je tam toho víc...laser atd.ale já byla pouze 3x a 2cm kolem stehen pryč!!!Nohy mám hladší a celkově je mi dobře.Byla jsem tam na popud Dr.Martiníka,který mi zjistil lymfu zastavenou v tříslech a doporučil mi lymfodrenáže.A já se tam vždycky tak těším a pak odcházím jak zfetovaná a vysmátá jak sluníčko.

Ahoj,

tak jsem taky byla na ruční lymfatické masáži a můžu říct...Super!
Já v létě hodně otíkám a potom jsem jako by splaskla, dokonce jsem obula boty, ktere mně byly těsné a mohla si dát i prstýnky, které přes léto nenatáhnu... za 3 týdny jdu zas...paní má teď dovolenou jinak bych šla dřív, ale už zas cítím, že by bylo potřeba.
Jo a taky mi říkala, že jsem strašně zanesená a proto mě bolí záda a krk a škodliny se mi neodplavují, protože španě piju..takže tohle musím ještě dopilovat a změnit. Ležela jsem tam 2 hodiny a bylo to moc příjemné, promasírovala mně doslova každý kousek na těle, včetně obličeje, očí a nosu....takže já fakt doporučuji! Jo jinak jak píše Marki....taky když jsem odcházela tak jsem se cítila jak zfetovaná

Hannah5
Akolik Tě to stálo....u nás v Mělníku si bere 65O,-Kč jen za nohy, což mi připadá moc

arrow
profile_image
Marki
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sarra
Hoďka baněk,břicho nohy-250,- A hodˇka v kalhotech na přístroji 200,- to teda v Mělníku máte pěknou lichvářku

Marki
psala jsem o ruční lymfa.masáži, ale i přesto souhlasím stebou

sarra
no hodina stoji 450,- , ale paní mně rovnou objednala na 2 hodiny, takže mě to stalo 900,-
Ale jak říkám dvě hodky čisté práce a opravdu promasírovala celé tělo, říkám si, že za hodinku by stejně ani nic nestihla. Opravdu jsem spokojena a můžu říct, že to za ty peníze stálo

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hannah5
ty si z Brna viď? A kde si prosim tě byla? Taky plánuju začít chodit na ruční lymfatické masáže v Brně, ale nevim kam a nechci za to vyhodit velkej balík...prostě něco rozumnýho v poměru cena/výkon...dík

Petulaa
Jo jo z Brna....byla jsem na Kounicové...mrkni na www.xenie.cz je fakt úžasná, příjemná...nechci dělat reklamu, ale fakt jsem spokojená.

google

Já se strašně omlouvám, že odpovídám až teď, ale nechodím na stránky pravidelně, takže pokud téma zmizí z úvodní stránky, tak to je pro mě hotovo. Když to hodně zjednoduším, tak lymfedém se pozná podle toho, že otékají nohy, ale protože nohy otékají z mnoha důvodů, tak příčinu musí určit lékař. Přesná diagnostika se dělá tzv. lymfografií - na doporučení lékaře, který před tím udělal UZ cév a vyloučil cévní onemocnění. Lymfografie se dělá pomocí kontrastní látky, kterou lékař vpíchne do lymfatického systému, vyšetření má přesný postup a zobrazí průtočnost lymfy v lymfatickém systému.

arrow
profile_image
Essence
od 30. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, potřebovala bych poradit, celulitidu zatím nemám, nebo aspoň ne viditelnou, ale říkám si, že by možná nebylo špatné s tím něco dělat preventivně. Co byste mi doporučili? Myslíte, že by třeba stačila přístrojová lymfodrenáž??

já chodím na pneuven-lymfatická přistrojová masáž a je to pro moje oteklé nohy vysvobození ...jinak je mam težké nateklé bolavé..

arrow
profile_image
leontýna
od 27. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

prevence není špatná, zkus lymfo ,nebo kuličkovou masáž /roletic, body roll / je v podstatě totéž a korát se to jinak jmenuje , požívej skořicová mazadla a nemusíš se celu bát

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem chodila na lymfatické masáže. Vybrala jsem deset hodin a bez výsledku, kolegyně v práci to samé. Ale možná je ještě někdy zkusím, protože ostatní si je chválí.

no, jsem se rozhodla, že to taky zkusím. Tak uvidíme. Našla jsem vcelku cenově dost přijatelné studio, kousek od domu, tak začnu chodit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené