arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zdravím,

nosím zhruba rok zahuštěné a lehce prodloužené vlasy metodou keratin. Mám cca 50 pramenů. Často teď ale slyším od kadeřnic a i slečen co keratin měly, že po sundání mají na místech lysinky. Moje kamarádka, která je kadeřnice mi řekla, že by si keratin na vlasy nikdy nedala. Přemýšlím tedy, že přejdu na metodu microrings..co si o tom myslíte, máte s tímto některá zkušenosti?

Měla jsem obě metody a no problem. Teď jsem u micro rings a to hlavně kvůli rychlejším posunům Co mne trápí je zase pramínkování vlasů :-/

Nikdy jsem žádné lysiny neměla. A pokud má někdo tak slabou pokožku, že se mu dělají lysiny, tak je úplně jedno, jestli bude mít prodlouženo keratinem nebo micro ringy.

Cituji mishka: Nikdy jsem žádné lysiny neměla. A pokud má někdo tak slabou pokožku, že se mu dělají lysiny, tak je úplně jedno, jestli bude mít prodlouženo keratinem nebo micro ringy

myslím si to samé, mám keratin asi 6 let a žádné lysiny nemám, nosím už vlasy vlastně spíš na prohuštění, protože moje jsou už dost dlouhé, jenže mám jemné rychle plihnoucí vlasy tak proto vypadají s prameny lépe, keratin zase líp drží na hodně jemných vlasech ale po sundání mám úplně normální vlasy, nemám ani lysiny ani oškubané vlasy jak někdy vidím - řekla bych, že je to hodně i sundávání, je třeba opravdu sundávat s citem a řádně rozštípak kleštěmi keratin aby se zbytečně netrhlay vlastní vlasy, navíc vlasy posunuji co 2 měsíce takže se mi nemají čas udělat žádné dredy, které taky můžou způsobovat problém.

arrow
profile_image
Olla Olí
od 9. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Začínající prodlužovatelky nebo kadeřnice, které to neumí, dávají pramínky na moc tenké pramínky vlastních vlasů a tím je přetěžují, takže lysiny po keratinu můžou vzniknout, věřím tomu. Ale je to neodbornou aplikací.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené