Ahoj,
otázka je jasná..koupila jsem si UV-lampu a ráda bych si doma na umělé nehty aplikovala gel lak..bohužel své vlastní nehty nikdy nemám dost pevné a tak je musím mít prodloužené..vím že gel lak se aplikuje spíše na přírodní nehty ale myslíte že bych to mohla zkusit i na umělé?

Určitě by to mělo jít bez problému

Reaguji na Melismeg:
A plikace je stejná jako u gelovych nehtů že zbrousím gel a začnu nanášet podklad pro gel-lak nebo mám nejdříve nanést pro větší odolnost nehtu průhledný gel a až pak aplikovat gel-lak?

arrow
profile_image
petula88
od 28. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

musí se aplikovat podkladový gel to máš jako u normálního gelu, pokud pracuješ s barevným gelem a děláš celogelové - jednobarevné, taky musíš použít podkladový gel

arrow
profile_image
Ejmy1
od 18. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na michaella:
Mohla bych poprosit co vše bych k tomu potřebovala, chtěla bych to použít stejnou myšlenkou jako ty, že bych ještě si ty své prodloužila tzn, že bych chtěla k tomu použít ještě umělé nehty..

arrow
profile_image
Michalla_00
od 17. 8. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,chtěla bych se zeptat.
Chci si nanést gel-lak na umělé nehty,ale bojím se,že jak nechám při odstraňování gel-laku dlouho působit aceton,tak aby mi ten aceton s tim nesundal i ten umělý nehet?! Poradíte mi prosím,máte s tím zkušenost? Předem děkuji za odpovědi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené