arrow
profile_image
panda
od 15. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: Koukala jsem, ale slečně bohužel ty rifle vůbec nesedí v oblasti zadku.

To už je úděl boyfriend džínů Proto chápu, že ne každému se to líbí. Ten zbytek outfitu je přesně pro to "zelegantnění", jak psala martiram, ale určitě nejde o vyloženě elegantní outfit, který bude pěkně podtrhovat křivky ženského těla. To prostě od boyfriend dřínů nemůže nikdo očekávat.

Cituji Amalthea: navíc se mi takto oblečená slečna zdá lehce zanedbaná, nedbající na svůj vzhled

Myslím, že pointa těchto džínů je právě působit "cool", "ležérně" či jak to nazvat. Když to člověk zkombinuje s elegantními prvky, tak dosáhne efektu "chytrá horákyně", čili upravená/neupravená, elegatní/neelegatní a o tom to asi celé je. Je to taková hra s módou a zdánlivě nekompatibilními prvky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji martinam: souhlasím s tím, že snaha být pořád "elegantní" nemusí vyznít dobře, hlavně u mladých slečen, na nich se mi líbí sportovní a módní věci a né vysoké lodičky, upnuté džíny, sáčko a kabelka - prostě oblečení má sedět k věku, osobnosti a denní činnosti.

To určitě. Hlavně u mladých holek je trošku nebezpečí, že ta prudká elegance z nich může udělat takové "staré mladé"

arrow
profile_image
kovazu
od 1. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikoletka2: Přesně tak - já se oblíkám sportovnějc (je mi 16) a moje spolužačky spíš...no chtěj působit starší asi a to se jim i daří vypadám jak ze základky vedle nich.

arrow
Neprodává v Bazaru

mě osobně přijdou jako bych si koupila o tři velikosti větší džíny..ale k upnutému tílku si to dovedu představit. každopádně mě se líbí to co přidala na svůj blog jolly http://jollburrfashion.blogspot.cz/2012/09/bf-jean s.html

arrow
profile_image
Kacinelka
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tyhle kalhoty jsou super. sáčko, boty na podpatku nebo balerínky a úplně v pohodě, hezká kabelka do ruky či výrazný prstýnek nebo náramky... kdybych si představila místo nich slimky přijde mi to už moc, přestože by v tom postava vynikla...naopak tenhle střih boyfriend džínu to hezky odlehčí já takhle nosím nasrávačky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené