arrow
profile_image
JennynQa
od 23. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zajímala by mě jedna věc... Když bere žena několik let antikoncepci, pak ji vysadí (menstruace bez prášků nepřichází) a zhruba tři měsíce nato má pohlavní styk, může být těhotná? A vadí vůbec, že menstruace bez antikoncepce nepřichází? Kamarádka je v této situaci a doktor jí řekl, že si má pokaždé přijít pro injekci na vyvolání menstruace, ale ona tam přesto nějaké tři měsíce nebyla. Takže dva dotazy - vadí to, že už tři měsíce nemenstruuje + může být těhotná, pokud měla jednou nechráněný pohlavní styk?

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím, že otěhotnět lze, není důležité mít menstruaci, ale ovulaci. A i z jednoho pohl. styku se dá otěhotnět. Někdo po vysazení otěhotní právě extrémně rychle, protože se tělo nastartuje, jiný má spíš právě problémy, je to těžce individuální. Jinak co se týče těch injekcí, jsou to sice hormony, ale nechodit na ně taky není nejlepší, protože pak může extra narůst sliznice a z toho zas další problémy.

arrow
profile_image
Moomee
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Otěhotnět lze i bez menstruace - já jsem toho důkazem Ze zdravotních důvodů jsem nemenstruovala několik měsíců, moc jsem tomu nedávala, že by se to mohlo podařit (syn je plánovaný ), ale vyšlo to hned na první pokus

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji gumidek: Myslím, že otěhotnět lze, není důležité mít menstruaci, ale ovulaci. A i z jednoho pohl. styku se dá otěhotnět. Někdo po vysazení otěhotní právě extrémně rychle, protože se tělo nastartuje, jiný má spíš právě problémy, je to těžce individuální.

yes

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené