arrow
profile_image
kellys
od 26. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám takový kuriózní dotaz. Chystám se do Thajska na dovolenou a chtěla bych si s sebou vzít konopnou mast na kožní problémy. Nezavřou mě za pašování nedovolených látek? Thajsko je na omamné látky obzvlášť háklivé. Nemáte někdo zkušenost nebo radu?

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já jsem momentálně v Thajsku, marihuanovou mast jsem si brala a vůbec mě nenapadlo, že bych neměla, když jsem ji balila. Nevím, jestli by to na letišti vadilo, kdyby ji našli, ale zažila jsem tu naprosto laxní kontroly. Např. když kontrolovali zavazadla na palubu, tak ani nechtěli vyndat sáček s tekutinami a na monitor se stejně nedívali.Z toho důvodu ji vezmu i nazpět do ČR.

Holky pozor, na zpět můžete mít problémy. Raději si ji s sebou neberte. Za problémy to nestojí.

arrow
profile_image
arne
od 2. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lauratygrik: Můžeš ty problémy specifikovat, prosím?

Reaguji na arne: Když jsme cestovali do Turecka, tak se prochází kontrolou, tak když by byla ve velkém kufru, který půjde do zavazadlového prostoru tak bych to neřešila. Ale když jsme se vraceli zpět, tak nás ještě při příchodu na letiště kontrolovali a pak nás teprve pustili do prostoru letiště když jsme se šli odbavit a předali nám letenky a pak byla kontrola ještě jedna než nás pustili do letadla. Je to kvůli tomu, že jsme byli mimo země EU. Raději bych právě to nedráždila při cestě zpět do EU.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené