arrow
profile_image
IamBarbaraS
od 23. 4. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
chci se zeptat, zda se lze uživit jako pedikérka. Jsem na ŽL a vůbec mi to nevydělává. Živí mě moje mamka, ta už to po finanční stránce nezvládá (je na mě a sestru sama).
Zpočátku jsem měla finanční rezervu, ale tu už nemám. Vydělávám akorát na nájem a pro stát.Před měsícem jsem musela zdražit, o pár korun, abych o tolik neprodělávala.
Jsem z malého města a pedikérek je tu několik, které to už dělají několik let. Chodím i u nás po vesnici k lidem domů, ale o moc jsem nepolepšila. Podle lidí to jsem drahá, ale kdybych cenu snížila, tak bych neměla ani na nájem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

v salonu jsem já kadeřnice a kosmetička a je to různý... kosmetička dělá manikuru,pedikuru,řasy,kosmetiku,líčení atd... a uživí se, ceny má asi nejdražší ve městě, ale má tu hodně lázeňských hostů,lidí z hotelu (jsme v hotelu), ale málo místních...je hodně důležitý si udělat reklamu (letáky,internet...)o kosmetičce taky říkají,že je drahá,...je dobrý si asi stanovit ceny podobné konkurenci a pak lidi hodně dají na to, jaká jsi a tak. Jak dlouho to děláš? Já začala rozjíždět kadeřnici před půl rokem a místních mám málo, ale hodně lázeňských hostů a z hotelu...ono to chce fakt čas, klientela trvá i tři roky
já jsem ze začátku při kadeřnici dělala brigádu v Kauflandu o víkendech, abych měla na náklady jako kadeřnice a nájem bydlení....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

jinak kadeřnic je tu mraky, jsme město o 8 tisíc obyvatel, ale je dobrý se soustředit i na další města, vesnice, tak 15 km dál, určitě ne jen město, ve kterém žiješ. Hodně dělají letáky do domu a pak noviny a internet, facebook.

Reaguji na IamBarbaraS:
Jak jsem ti radila na blogu, kočko, zkus radši něco jiného...

arrow
Neprodává v Bazaru

78

Tak dělat takovouhle nechutnou práci a za ještě málo peněz,to musí být peklo.Zkus si udělat kurz na prodlužování řas,microblanding obočí,permanent.make-up, atd,abys byla jiná a nabízela i něco jiného než ostatní,když je tam v tomhle oboru u vás taková konkurence.Anebo se přestěhuj do většího města,tam o práci a peníze nebudeš mít nouzi.

arrow
profile_image
z.pepa
od 2. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s tím co tu je, pokud jsou u vás i jiné pedikérky, které jsou zavedené, navíc konkurují i cenou, asi moc šanci nemáš. Ale pokud začneš nabízet komplexní služby, šance možná je. Ovšem v tak malém městě je to značně nejisté. Možná bych se zkusil domluvit v nějakém kadeřnictví, zda by měli zájem o rozšíření služeb o pedikúru a pustit vlastní salon, odpadne tak náklad za nájem. Předpokládám, že kadeřnictví si řekne za "pronájem" méně.

arrow
profile_image
GingerLady
od 4. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

záleží i na tom v jakém městě no, myslím si že třeba v praze by to bylo těžké ale jak by ses chytla tak by sis vydělala hezké penízky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené