Ahojky,

ráda bych se zeptala těch z Vás, kteří mají zkušenosti s internetovým prodejem na stránkách M.T. nábytek, respektive s reklamací.

Cca před měsícem jsme si s přítelem koupili novou skřín, kdy jsme po rozbalení zjistili, že dveře, na kterých je sklo, jsou rozbité. Tak jsme hned druhý den volali do M.T. nábytek a oni nám řekli, jak máme postupovat. Udělali jsme vše, co po nás chtěli. Napsali nám, že zadávají dveře do zakázky, která trvá cca 3 týdny. V tu chvíli jsme si pomyslela, super, to počkáme. Pak mě to ale nedalo a podívala jsem se na recenze, a málem jsem šla do mdlob. Strašně negativní reference, co se týče reklamací. Jeden zákazník tam psal, že si nechal poslat taky nový nábytek, na který čekal 3 měsíce a dodnes ho nedostal. Bojím se, neboť skříň už máme složenou. Jedná se o velkou skříň s posuvnými dveřmi a kdyby se nedej bože stalo, že nám ty nové dveře nepošlou, tak máme jen ty jedny, které jsou tedy nerozbité, ale prakticky k ničemu, neboť pro funkčnost jsou potřeba oboje.

Máte někdo zkušenosti s reklamací u firmy M.T. nábytek?

Předem děkuji za vaše příspěvky a postřehy

M.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na matty88: Tak snad nám dorazí v pořádku,máme si objednanou jen na chodbu skřín něco přes 80cm ,ale snad dorazí v pořádku.Nemám ráda reklamace celkově.

dostal jsem ještě voucher se slevou 80% na další nábytek jako omluvu

Reaguji na prorsum:

Tak to máte fajn, my nedostali nic Jen se modlím, abychom dostali v pořádku ty nové dveře

Reaguji na Tamara79:

Budu držet pěsti, aby Vám dorazila v pořádku

Cituji matty88: Tak to máte fajn, my nedostali nic Jen se modlím, abychom dostali v pořádku ty nové dveře

URL

Reaguji na prorsum:

Mám to chápat tak, že Váš příspěvek byla legrace?

arrow
Neprodává v Bazaru

Dám vědět jak jsem byla spokojena

Reaguji na Tamara79:

arrow
profile_image
Julia5
od 10. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Podobná zkušenost. Zrovna reklamujeme postel, jaksi nedodali bočnice. Jak to, že si nikdo nevšiml, že chybí ta největší bedna? Včetně nás tedy, ale my nevěděli, co v těch bednách bude nebo nebude. Takže jsem napsali reklamaci a poslali foto. Uvidíme, zatím komunikují. Bojím se, četla jsem recenze. Spíme na zemi na matraci už rok. Tuhle postel jsme měli mít už v únoru, přišla pozdě a ještě ne celá. A první postel od jiné firmy nedorazila vůbec a stornovali jsme objednávku. Máme holt štěstí

U nás se má situace následovně. Když jsme jim před 3 týdny potvrdili, o jaké dveře se jedná, bylo nám řečeno, že je zadávají do výroby a budou za 3 týdny. Tři týdny to je dnes, včera, když tam přítel volal mu řekli, že je stále nemají. Když se ohradil, že nám slíbily dodání do 3 týdnů, bylo mu řečeno, že ze zákona mají pořád 30 dní a ať si zavolá příští pátek. A pokud to nebude ani ten příští pátek, tak nám dají finanční obnos. To je od nich sice hezké, ale než finanční obnos bych raději nové a nerozbité dveře-!! Tak jsem zvědavá, s čím zase přijdou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nám včera skříň dorazila.Hned ji přitel složil a vše v pořádku.Jen tyč na pověšeni mě nepřijde moc pevná.

Tak to gratuluji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na matty88: Je to ********* člověk něco objedná na netu a pak musí řešit reklamaci.Zařizuji celou ložnic přes net,tak mě ještě zbývá dojít obr skřín ze stránky Natali a postel bude ruční práce z Indie ze Sob nábytku,tak snad to bude cajk.A podlahu jsem taky objednávala na nějakém eshopu a problém nebyl.No uvidím co ten zbytek.

Dnešní pokus o další telefonický kontakt proběhl následovně - přítel tam volal, a paní mu oznámila, že většinou v úterý jim dodavatel dává vědět, jestli už jsou dveře vyrobené, či ne, s čehož jsme usoudili, že asi ne, když nám nikdo nedal vědět, že by byly. Sdělila, že pokud se to 24.4. nikdo neozve s tím, že nám dveře dovezou, tak ona sama se nám ozve, vzala si na přítele číslo, což ostatně udělala i předtím a pošle nám adekvátní částku na účet. K čemu mi jsou sakra peníze, když nemám dveře u skříně, do které se mi práší na oblečení, nehledě na to, že to vypadá dost blbě, když k nám někdo přijde na návštěvu a vidí všechen obnos naší skříně Vážně už mě to přestává bavit .....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené