arrow
Neprodává v Bazaru

Zajímalo by mě jak by měl nos poplastické operaci pokud je zhojený být nadotek tvrdý nebo měkký. Předpokládám, že v oblasti kostěnné části určitě tvrdý, ale na špičce nosu. Já budu už 3 měsíce po a mám ho stále měký asi jizva na hřbetu. Jak je to u Vás?

arrow
Neprodává v Bazaru

ahojky, to by mě taky zajímalo. Jsem taky tři měsíce po operaci, zítra jedu na kontrolu. Nos mam spíš tvrdý, kolem špičky. Ale já jsem poslední dva měsíce docela flákala masáže, protože se vracim hrozně unavená z práce.. Můžu se zeptat, masírovala jsi poctivě? Já mam u špičky takovou bouličku, když masíruju, tak zmizí, ale pak je tam zas, ztvrdlá. Jsem zvědavá, co mi řekne doktorka..

arrow
Neprodává v Bazaru

no já masírovala podstivě a jizvu tam určo mám jinak ja si myslim ze má být tvrdý i na špičce když šahnu třeba manželovi na nos tak špička je tuhá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dneska jsem byla u doktorky, byla uplně nadšená a to jsem se bála, že pozná že jsem nemasírovala poctivě, ale právě naopak, že to mam prej krásně zahojený a tak.. Takže fakt nevim, jestli ty masáže pomohli. Já jsem masírovala přesně měsíc a půl (měla jsem masírovat celkem tři měsíce, do dneška). Dokud jsem masírovala, tak opravdu poctivě, 20minut každej večer, pak jsem šla do práce a jelikož dělám na směny, tak třeba před noční se mi nechtělo, takže jsem pak masírovala třeba po 14ti dnech jen dvakrát, pak zas nic atd... Nos mám teda docela tvrdej a ještě trošku bolí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Mám po operaci jak tvrdé části, tak měkké tři roky a tedy je uplně stejný jako před operaci. Špička je měkká.
Po operaci je tvrdý, to jsem měla i při operaci nohy ze strany.

arrow
profile_image
vejapa
od 20. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já mam teprve tři týdny po op., ale kdýž jste tu špičku po operaci měli tvrdou vypadala spis jako bambule? já ji docela mám tak nevím jestli čekat že změkne a zmenši se nebo už mi to tak zůstane.

arrow
Neprodává v Bazaru

Krátce po operaci je nos určitě tvrdý, nehybný a samozřejmě taky oteklejší, ale teď cca půl roku po..je nosík naprosto přirozený, špička změklá. Všechno tak, jak to má být

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené