arrow
profile_image
maggie6
od 26. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všichni, chci si koupit nový mobil a v životě jsem neměla dotykáč. Zaujala mě Nokia C5-03 má operační systém Symbian, ale v těch OS se já vůbec nevyznám. .
No a teď k názvu tématu:
Mám tarif u Vodafonu a internet nemám, platit 90 Kč měsíčně navíc se mi nechce a ani bych to asi nevyužila. No a pani mi řikala, že všechny tyhle dotykáče jsou právě spíš na ten internet, že to jsou tzv. chytrý telefony a že seu nich předpokládá využívání internetu a když já chci na tom jen psát a volat, tak mám jít spíš do toho klasickýho telefonu s normálníma tlačítkama. A právě se chci zeptat, jestli je to blbost koupit si dotykáč jen kvůli tomu,že se mi líbí. A jestli se na tom o dost hůř píše nebo si zvyknu a budu pak psát stejně rychle jako na normálních tlačítkách...

arrow
profile_image
Zany B.
od 26. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Blbost to nebude, hodně kamarádek má dotykáče a přitom většina z nich na internet v mobilu ani nesahla ..nevím jestli tenhle telefon má wifi, kdyby jo, tak by jsi mohla vyuzívat internet zadarmo(stejně ty mobilni nety za moc nestoji) .K tomu psani sms-mně osobně se na dotykovém píše o 100% lépe, ale psani "po hmatu" tu moc dobře nejde-pokud víš, co myslím

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já už internet na mobilu zrušila...mám Samsung S5230 Star, je levný, má dobrý foťák, mám ho taky od vodafonu...má všechny ty možný funkce, ale ne v takové míře jako ty speciální manažerský a tak...Dobře se s v něm orientuje..a má různý edice pro ženský (červená, růžová, bílá, černo-zlatá). Jo a ty tlačítka si rychle osvojíš. Má dvě normální a ostatní je na dotyk, ale třeba u psaní sms jsou velká...tak snad jsem nějak poradila

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Zany B.: stejně ty mobilni nety za moc nestoji

Přesně tak...

arrow
profile_image
Kkkristie
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám dotykáč samsung wave a asi bych si ho už nepořídila,klasická tlačítka jsou mnohem lepší a pokud nechceš používat internet tak je to zbytečný úplně,protože všechny tyto telefony s operačními systémy fungují plně(aplikace,aktualizace) se 100% připojením

arrow
profile_image
Kkkristie
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Zany B.: právě to,že psaní po hmatu na dotykáči nejde,mi vadí snad nejvíc..když řídím sms prostě nenapíšu

arrow
profile_image
Bugsbunny
od 13. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud nechceš internet, tak je to škoda peněz, protože ty funkce vůbec nevyužiješ. Na volání a posílání sms je lepší klasika

Tak pleteš tu dvě věci dohromady, nevím proč bys nemohla mít dotykový telefon bez internetu. Ale pokud bych chtěla tzv. chytrý telefon, tak je ti bez internetu opravdu k ničemu. Pokud si tedy nevystačíš s wifi ve veřejných prostorech.

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ano, je to tak. Skoro všechny aplikace fungují, jen když jsi připojená k internetu. Já mám Sony Ericsson Xperia X8 a tento telefon např. nepodporuje aplikaci jízdní řády do mobilu Takže to mě hodně naštvalo, na jízdní řády jsem byla zvyklá a moc mi to vyhovovalo. Prostě se u těchto telefonů předpokládá, že si odjezd autobusu zjistíš na internetu. A celkově mi přijde, že telefony s operačním systémem jsou složitější na ovládání.

Já si přesně tenhle telefon budu taky kupovat. Internet si platit nemusíš, má to wifinu, tak se můžeš serfovat i zadarmo. Psát se na tom naučíš snadno, je to display "na cokoliv"(nehet, tužka, stylus a cokoliv co tě napadne). A aby sis ho nepořídila jen kvůli tomu, že ti to paní řekla, na to bych se vykašlala. V dnešní době jsou všechny lepší mobily primárně zaměřené na připojení k netu, protože někdo z toho má peníze. To samý, že telefon má v základním nastavení na ploše ikonu pro facebook. Jde jen o peníze.

Takže za mě si mobil pořid. A je taková třešnička na dortu. Tyhle Nokie mají navigaci, která funguje i bez připojení k netu. A je to navigačka jak autem, tak pěšky, takže se opravdu nikde neztratíš.

arrow
profile_image
curly
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

dotykové telefony , se samy připojují k intrenrtu protože se samy aktualizují , bez aktualizace je to blbý.... nechápu jak si někdo chce pořídit dotykový telefon a nemít tam internet bože a ještě za 9O kč )) to máš 3 koruny na den a mužeš být na omlazku na FB a youtube celej den ))) já platím 315 600Mega a už si neumím představit telefon bez netu ( emaily, Fb, youtube, idos, DPP, mám tam i market kde si zdarma stahuju různý aplikace např: mhd kde to samo najde kde sem a já jen zadám místo kam chci..... noooo nechápu čemu se tak bráníš .)))

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na curly:
Já jsem u O2 a bohužel nejlevnější internet, který nabízejí je za 150 Kč, ale když moc surfuješ tak se ti ten internet hrozně zpomalí, to je tak přečíst mail nebo občas na něco kouknout a za to mi přijde 150 Kč docela dost, za připojení k internetu platím doma stejnou částku a můžu na něm být jak dlouho chci a žádná omezení. Další důvod proč si nechci platit internet v mobilu je ten, že právě nechci být celý den na FB, Omlazení apod.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Kdybych nevyužila internet, koupila bych klasický telefon s tlačítky. Z operačních systémů mi přijde nejlepší Android, ale asi je to tím, že ho mám.. Přítel měl Symbian, ten je prý dobrý na multimedia, ale špatný na aplikace. Možná je to tím, že ho měl v Samsungu, ale primárně to je OS z Nokie..ale zas tak moc do toho nevidím Android je super na aplikace, ale ty multimedia pokulhávají, to pak asi spíš záleží na kvalitě telefonu. Nevím, jak jsi náročná, ale já mám jeden z nejlevnějších LG(asi P 500?) a jsem s tím dost spokojená a funguje i rychleji, než kdejaké HTC

arrow
profile_image
marilyn
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jak už bylo řečeno - pleteš dvě věci dohromady. běžný dotykový telefon (například zmíněný samsung star) užiješ i bez netu, ale musím také upozornit, že horší telefon jsem neviděla...měla jsem ho necelý rok a ke konci už jsem ho uplně nenáviděla. je to jeden z prvních dotykáčů a kvalita displeje je nulová - musíš docela dost tlačit, ale to ostatně u nokií se symbianem taky...je to nějaká konstrukce toho displeje...naopak smartphone (doporučují android) je bez internetu uplně nanic..jasně, zavoláš si, napíšeš sms, ale to je tak vše...těžištěm smartphonu jsou aplikace, které využívají internet. já mám na HTC internet od vodafone - ten dražší a jsem spokojená. navíc - na obhajobu internetu v mobilu - já už skoro neposílám klasické sms, všechno co jde řeším přes gtalk nebo facebook. mám stažené v mobilu tyto aplikace a s kýmkoliv, kdo je online se takhle spojím...platím ve výsledku mnohem míň, než když jsem psala sms.

arrow
profile_image
Maaartina
od 8. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj tak to mě se zase dotykáče nelíbili a když jsem si vybírala mobil hledala jsem právě s tlačítkama. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem zakoupila tento http://www.nokia.cz/produkty/telefony/nokia-x3-tou ch-and-type.
Napůl dotykáč + tlačítka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené