Ptám se vás, protože už jsem z toho na prášky... už se to táhne delší dobu, ale při každé naší hádce, přítel používa hrubý slova, nezajímají ho moje názory, na rovinu mi to i řekne - mě nezajímají tvé pi...ny, říkaš hlouposti, a jdi do pi.. prostě asi v takovémhle duchu se táhnou naše hádky z jeho strany. Cokoliv chci říct ja, otočí proti mě, a že prý nač vyvolávam hádky. Ale přece když mě něco štve, tak to řeknu, ale jsem toho názoru, že se to dá i normálně, a i když už se pohádame teda, a i když bych tu hádku vyvolala, copak má právo používat takové hnusný slova a nadávat mi? Pak se nad tím zamýšlím a říkam si, že jestli pak jsi fakt zasloužím ty nadávky, i když tu hádku vyvolám?? Prostě stále jsem na vině jen já...

arrow
profile_image
DanielaSim
od 10. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

takoveho vola bych vedle sebe nesnesla, urcite si to nezasloužiš, nedokažu si představit že by mi muj přitel takhle sproste nadaval....ruce pryč od takoveho človeka!

Reaguji na DanielaSim:

Reaguji na Kathlyn:
Takové chování je nepřijatelné, neztrácej čas s člověkem, kterého nezajímá Tvůj názor a odlišný pohled na věc. Neumí slušně diskutovat a hrubě Tě uráží.

Reaguji na Kathlyn:
A to je stále tvůj přítel?
Už dávno měl být bývalý...

Reaguji na Kathlyn:
V žádném případě nemá. I hádky jdou přeci řešit slušně a s úctou ke druhému člověku, ne?! Sama jsem dost výbušná, ale nikdy, ani v největší hádce, jsem příteli neřekla nic vulgárního.

Cituji DanielaSim: takoveho vola bych vedle sebe nesnesla

Já taky ne

arrow
Neprodává v Bazaru

Zbav se ho. Mně toto říct chlap jednou.. letí jak namydlenej blesk. Nemám za sebou x vztahů..bylo jich jen pár, ale nikdy bych se nesnížila k tomu se ho držet za každou cenu... .

Měj se ráda..měj hrdost... pošli ho k vodě.

Cituji fashionlover10: I hádky jdou přeci řešit slušně

no že? to říkam i já, ale prostě ne, obraňuje se tím, že prý ho vždy tak vytočím, že mu uklouzne. Ale aby mu uklouzalo stále, i když jsem mu říkala, že mě to uráži a nechci aby se ke mě tak choval?

Nemá, ale jsou chlapi co se nezmění..mám doma to samé..prvně jsem se trápila a kladla si otázky jako ty..má právo? Proč to dělá? Vždyť já se hádat vůbec nechtěla, měla to být diskuze tak proč na mě křičí a podobně..pak jsem se bohužel nechala už vyprovokovat a urážky mu vracela..já snad za celý život neřekla tolik sprostých slov jako s ním.

Hrozně mě to vždy bolelo a hlavně trápilo jedno a to, že svému partnerovi nemůžu nic říct aniž by on nevyvolal hádku, neposílal mě víte kam a neurážel mě...a samozřejmě za to vždy mohla já, že.

Holka vem rozum do hrsti jako já a vnitřně to v sobě ukonči a pokud můžeš a vy spolu teda bydlíte, vykopni ho..jinej nebude, já to vážně zkoušela. Slzama, prosbama proč je takový..vždy to vydrželo jen na chvíli a postupem času to bylo jen a jen horší a bral si čím dál menší servítky.

Pokud máš kam uteč od něj a nebo at jde on.

Cituji Kathlyn: no že? to říkam i já, ale prostě ne, obraňuje se tím, že prý ho vždy tak vytočím, že mu uklouzne. Ale aby mu uklouzalo stále, i když jsem mu říkala, že mě to uráži a neželám si aby se ke mě tak choval?

Později už se ani omlouvat nebude, nebude chtít slyšet že ti to vadí a rovnou tě pošle víš kam s tím že se s tebou nechce o tom bavit.

Uteč...opravdu. Mám 4 letou zkušenost kde jsem "vyplácala" všechny metody mu promluvit do duše. Ti lidé josu tak už nastavení, nebudou jiní..i já to pochopila.

Cituji adrenaline34: Později už se ani omlouvat nebude

myslím, že už jsme i v tom stádiu....

arrow
Neprodává v Bazaru

nekdy mam totiž hlavně pocit... že takovej borec... co si nejde pro slovíčko daleko pak časem nebude mít daleko k první facce...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kathlyn: přítel používa hrubý slova, nezajímají ho moje názory, na rovinu mi to i řekne - mě nezajímají tvé pi...ny, říkaš hlouposti, a jdi do pi.. prostě asi v takovémhle duchu se táhnou naše hádky z jeho strany.

Proč by to nedělal a nechoval se jako hulvát,když mu to stále toleruješ.

Osobně by můj chlap toto udělal jen jednou.Nemá právo být na Tebe tak hrubý a pokud takový je,pryč od něj,časem bude zkoušet víc.Nesnáším typ takových mužů,léčí si nějaký komplex tímhle stylem,to je fakt "mačo".

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na SOLU: souhlas!!

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Má i nemá. Podle mě záleží na tom, co ty sama mu dovolíš. Pokud na sebe necháš ječet a sprostě si nadávat, tvoje chyba. Mně říct partner "jdi do pi.e", tak tam jdu... U nás doma se spory vždycky řešily v klidu (ano, občas někdo zvýšil hlas, ale pořád to probíhalo ve slušné rovině), takže nejsem zvyklá, aby na mě někdo křičel a sprostě mi nadával. Natož partner.

arrow
profile_image
DanielaSim
od 10. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na Zirafka82: přesne tak

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené