Já vím, že by se měly dávat ruce pryč od zadaných a ženatých chlapů, ale zase na druhou stranu, člověk má jít za tím, co chce, nemyslíte? Znám ho neskutečně dlouho a dokud byl sám, tak mi to na mysl nějak nepřišlo, ale v poslední době začínám žárlit a chci ho pro sebe... Z jeho strany nějaké to jiskření vůči mně je.. jak říkám, známe se strašně dlouho a vesmě jsme spolu nikdy nic moc víc neměli, je to takové lepší přátelství, i když jsme vztah kolikrát probírali, nikdy to až tak daleko nedošlo... Přítelkyni má něco málo přes rok, nevím, jak to mezi sebou mají, vím jen to, že pořád píše i mně a flirtujeme spolu atd... Co s tím, poradíte? Případně jak na něj? Zase ho nechci nějak tlačit do kouta ultimáty typu - já nebo ona... spíš by to chtělo nějakou rafinovanější strategii, aby si třeba uvědomil, že se mnou by mu bylo taky dobře

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Christal:
V případě, že by se s ní rozešel a začal by chodit s tebou, dokázala by sis ho ještě vážit, když podrazil svou přítelkyni? Jestli je teď zadaný a přitom si píše a flirtuje s tebou, nebojíš se, že to samé pak bude dělat i když bude s tebou? Nebojíš se, že pokud mu nedělá problém odkopnout jednu ženskou kvůli druhé, že to může udělat i tobě? Takového chlapa chceš? Já bych se tedy na něj asi vykašlala.

arrow
profile_image
BíláVrána
od 19. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Christal, píšeš, že se znáte neskutečně dlouho, ale nic zásadního mezi vámi nevzniklo. On má již přes rok svoji přítelkyni, tu si vybral, tedy v překladu: vybral si ji, ne tebe. Tak se s tím smiř, nekomplikuj jim vztah a ze sebe nedělej jeho umanutou "fanynku". Věř, že on ví, s kterou je mu dobře, proto je s ní. Promiň, toto jsi asi nechtěla slyšet..

arrow
profile_image
Gattero
od 28. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si spíš myslím, že touží po tobě a s ní je jen na oko. Určitě běž do toho. Miluje tě akorát mu musíš říct, co k němu toužíš.

Nebuď majetnická to se mi taky párkrát stalo, že jsem měla kamaráda, který očividně by se ničemu nebránil já odmítala a jakmile si našel přítelkyni, tak jsem byla naštvaná sama pro sebe, že už je tedy někoho jiného a není tam to jeho potencionální snažení. Přitom mi v tomhle byl úplně jedno. Jinak se podepisuju pod to, co napsala děvčata přede mnou..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky si myslím, že by člověk měl jít za tím, co chce. Ale v první řadě by sis měla ujasnit, jestli jsi do něj zamilovaná a chceš s ním být, nebo jsi jen majetnická (jak píše EleanorWoods). Pokud je to ten první případ, tak bych do toho šla po hlavě a na nějakou současnou přítelkyni nebrala ohledy. Buď to vyjde, nebo ne, každopádně si pak nebudeš muset jednou vyčítat, že jsi to nezkusila. Jenže z toho co píšeš mi spíš přijde, že jsi ten druhý případ, že se ti líbilo to jeho flirtování ale na další level bys to stejně posunout nechtěla a chceš si jen něco dokazovat.
Nevím, třeba jste do sebe oba zamilovaní a jen mezi vámi dřív zůstalo něco nevysloveno. Ale jestli jste spolu mluvili o potencionálním vztahu a nikam vás to neposunulo, tak si nemyslím, že to má budoucnost... No je těžké posuzovat to takhle zvenku.

arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem takový vztah a nikdy víc. Chodila jsem se ženáčem, měl ženu, která ho podváděla s kolegou z práce. Taky mi pořád tvrdil, jak já jsem lepší, zlatíčko tohle, tamto...Zajímavé bylo, že ačkoliv měli tak možná společné bydlení, oba na sebe pořád žárlili No neskončilo to dobře. Zjistila jsem, že já nejsem jeho jediná bokovka, byl to kluk šikovná, měl každý týden jinou Nejlepší bylo, že o tom věděli někteří moji přátelé a neřekli mi ani slovo. Z toho plyne ponaučení: Pokud mu nedělá problém odkopnout přítelkyni kvůli jiné, myslíš, že to tobě neudělá?
Jinak tenhle můj příspěvek neber ve zlém, ale jen abys nenarazila

Cituji Christal: vím jen to, že pořád píše i mně a flirtujeme spolu atd...

Ale chlapům obecně nedělá problém flirtovat a je úplně jedno, jestli jsou zadaní, nebo volní.
Je to jejich sport, takže z toho, že s tebou flirtuje, nevyvozuj žádné závěry.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak pokud jste možnost vztahu spolu několikrát probírali a nedopadlo to a místo toho si vybral jinou slečnu, tak máš nejspíš smůlu... Holka, vykašli se na to a nezakládej svoje štěstí na neštěstí druhých... Navíc i kdyby jí kvůli tobě opustil, jakou máš jistotu, že to za čas neudělá i tobě? A co pak?

arrow
profile_image
montchitchi
od 10. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli se znáte dlouho a případný vztah jste probírali, tak měl spoustu možností ti říct, že s tebou chce být. Neřekl to, naopak chodí s jinou. Pro mě jasný znak toho, jak to má.
Nechci moralizovat, ale pokud se ho rozhodneš uhánět a on se nechá, tak je to nespolehlivý hajzl, ne chlap pro život. Fakt takového chceš?
A jinak souhlasím s True, chlapi mají flirtování jako sport, ať jsou zadaní nebo volní.

Cituji Christal: Já vím, že by se měly dávat ruce pryč od zadaných a ženatých chlapů, ale zase na druhou stranu, člověk má jít za tím, co chce, nemyslíte

Ne nemyslím, to je dost alibistický názor

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měla by ses na něj vykašlat a najít si někoho nezadaného - alespoň tak to dělají normální lidé. A ne já chci, já chci, přijde mi to hodně sobecké. Člověk sice má jít za tím, co chce, ale tak snad jsou určité meze a hranice.

arrow
profile_image
PetraZ
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To fakt není dobrý nápad, vžij se do role jeho přítelkyně. Ruce od něj pryč a najdi si raději nezadaného. Kdyby jste spolu byli, dělal by to samé tobě. To bys chtěla?

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A kdyby byl teda s tebou, neměla bys strach, že ti časem provede to samé? Flirtování a psaní s jinou? A nakonec by tě třeba nechal...Zajímalo by mě, kdyby byl nezadaný, jestli bys po něm taky tak hrozně toužila?

arrow
profile_image
zelenasmoulinka
od 8. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A není to flirtování spíš projev přátelství z jeho strany? Když jste se nedali dohromady dřív, proč by to měl dělat teď, když má přítelkyni? Nejspíš je s ní, protože je s ní spokojený.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené