arrow
profile_image
Matz
od 13. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jsem muž, je mi osmnáct let, a mám na obličeji několik znamének. Nikdy jsem si je nechtěl nechat odstranit, ale až nyní jsem si uvědomil, že můj obličej by vypadal bez znamének úplně jinak. Nevím, jestli lépe, ale jinak určitě. Co si myslíte, je u muže důležité, jestli má na obličeji znaménka? Působí znaménka nepěkně esteticky, nebo nemusí být tak ošklivé? Mám hlavu plnou otázek. Nejraději bych šel na operaci ihned, ale slyšel jsem, že v létě se to silně nedoporučuje. Možná by to ale šlo, nevím.

Můj přítel měl na obličeji 4 znamínka, která si nechal loni laserem odstranit. Hodně ho to trápilo, ale já na to byla zvyklá a nijak sem to nevnímala. Teď je samozřejmě o trošku hezčí, ale i kdyby je měl, tak by mi to bylo jedno. Pokud se budeš cítit lépe, jdi do toho!

arrow
profile_image
Zuzinka512
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Můj přítel je má taky..jedno větší a druhý menší ale mě to teda nijak nevadímiluju ho tak jak je a jediný kdy by mi vadily, kdyby se mu začly nějek měnit a mohlo z nich něco bejt...

arrow
profile_image
hambala
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já znamínka celkově nemám ráda, ať už jsou kdekoliv a na komkoliv... Takže bych do toho šla (osobně jsem i byla). Ale určitě to není nic tak strašnýho

Cituji Matz: Co si myslíte, je u muže důležité, jestli má na obličeji znaménka?

Co je to za otázku? K čemu jako důležité? Vzhledem k tomu, že znaménka nemají žádnou funkci, tak tu otázku moc nechápu. Pokud ti vadí, tak je dej pryč, pokud ti nevadí a znaménka jsou v klidu (nemění barvu ani tvar), tak je nech. Jednoduché.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Matz: je u muže důležité, jestli má na obličeji znaménka?

důležité je jen to, jestli to (ne)vadí nositeli, zbytku světa by to mělo být fuk

arrow
profile_image
mimi55
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Syn si nechal odstranit znaménko, které mu překáželo při holení a jedno na nose u koutku oka, které mu vadilo ve výhledu. Je spokojený, na chirurgii byl v květnu a už to není prakticky vidět.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené