Holky, neznáte nějaké (nejlépe prověřené) magické způsoby, jak zapomenout na nějakého člověka? Můj bývalý kamarád mi ublížil, je to rok, ale pořád je to ve mně. V poslední době se mi o něm zdá, opět se mi nečekaně vynořují myšlenky na něj...
Nejsem zjevně schopná se s tím vnitřně smířit a vyrovnat. Je to umocněné tím, že neznám důvod, proč to udělal + proč se se mnu v současnosti ani nebaví, nezdraví apod.
Vím, že to chce čas, nicméně bych se nebránila nějakému ,,urychlení", pokud by to šlo. Vím, že na 100% to nepůjde - to by ostatně dělali všichni - ale třeba pro nějakou duševní úlevu od té bolesti, která ve mně pořád je...
Díky

arrow
profile_image
terinecka
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jedině si s ním o tom promluvit,vysvětlená křivda většinou bolí méně,když se dozvíš důvod a taky víš,na čem jsi.

Žádný vyloženě čáry a kouzla moc neznám, ale doporučuju v první řadě si o tom promluvit s nějakou kámoškou a někomu se prostě svěřit. Přepokládám, že všechny věci od něj si už dávno dala pryč, to je dobrý krok. Pak sice neporadím jak, ale chtělo by se s tím vnitřně vyrovnat a vlastně přiznat si to, že je už dávno konec ( možná si to pořád nedokážeš připustit). A pak jeslti chceš ňáký kouzlo, tak vem jeho fotku, nebo něco co máš + vypiš se na papír, napiš tam všechno co tě s ním trápí a všechno co by jsi mu chtěla říct ( nic mu ale nevyčítej, přej mu dobré věci) běž v noci ven a tam to spal, popel potom zahrabej. Je důležité, aby jsi to udělala ve fázi kdy měsíc ubývá.

A co hypnóza? Nemám s ní osobní zkušenost, ale myslím, že dobrý hypnotizér by v tobě dokázal tu špatnou vzpomínku (tedy i bolest, kterou ti způsobuje) "bloknout".

Reaguji na leopardice:

Do toho bych nešla, neni to taková sranda jak to vypadá a hlavně to chce 100% dobrýho, léty prověřenýho hypnotizéra

Může to totiž být i nebezpečné

Cituji Janinkaa: Může to totiž být i nebezpečné

Myslela jsem jít jedině za někým, kdo hypnózu skutečně ovládá a má už zkušenosti, ne k nějakému šarlatánovi. Pokud se to neumí nebo se to dělá nezodpovědně, pak to nebezpečné být určitě může, ale u odborníka bych se tak nebála. Navíc existují různé stupně hypnózy a taky ne každý se vůbec zhypnotizovat dá. Mně byla hypnóza doporučena na odstranění/zmírnění mé fóbie z létání, ale zatím jsem ji nepodstoupila.
nottua si sice může nechat od kamaráda dodatečně vysvětlit, co se vlastně stalo a z jakých důvodů, ale nemusí to znamenat to, že se časem s celou událostí smíří a pustí ji z hlavy. Ona totiž síla podvědomí je někdy mnohem větší než si člověk myslí.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji nottua: třeba pro nějakou duševní úlevu od té bolesti, která ve mně pořád je...

až mu od srdce dokážeš odpustit a oprostit se od té křivdy , nebudeš potřebovat žádnou magii na to, aby ses cítila lépe.

Tohle se mi před 2 měsícema stalo taky...ale byl to víc než kamarád, pořád mě to hodně bolí...
Ale teď nebudu řešit tuto čerstvé.
Asi před rokem a půl, co mě podobným způsobem zklamal přítel, chtěla jsem taky pomocí magie nějak zapomenout. Nemohla jsem ale na nic přijít a nefungovalo to. Rozodla jsem se, že se mu pomstím za pomoci kletby, a protože jsem amatér co se magie týče, kletba nevyšla a obrátila se proti mně.. Nikdy mi nic nevychází. Až teď naposled, co jsem si byla jistá, že teď už mi to konečně prostě vyjde, ten člověk mě miluje (což byla/je pravda) a já byla nesmírně šťastná...přišlo po dvou měsících, co jsme se pravidelně scházeli, ohromné zklamání a nepřekonatelná bolest, která trvá doteď. Všechno šlo najednou uplně mimo mě, nic jsem nedokázala vnímat a pořád jsem myslela/myslím jen na něj. Není dne bez slz. Přicházely i občasně myšlenky na sebevraždu a mně už zbylo akorát k přemýšlení, jestli za to opravdu můžu já...

Začal se mi vyhýbat a ignorovat mě. Odpovědi na otázku co se stalo se mi nedostalo

arrow
Neprodává v Bazaru

Souhlasím s mykkisek

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené