Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na Vaše názory, zda nemáte podobné postřehy. Připadá mi, že chlapi občas neumí docenit hodné a pohodové ženské, možná se s nimi nudí nebo je už mají "jisté" ...?
U svých kamarádů a kolegů jsem vypozorovala, že si je kolem prstu omotaly až ty večně nespokojené, náročné ženské, které je jen sekýrují, nic jim není dost dobré a oni kolem nich jen skáčou, zahrnujou je láskou, pozorností, plní jejich vysoké nároky a jsou z nich úplně na větvi. Mají chlapi raději mrchy?

Ilon
každá ženská tu mršku v sobě má a musí jí vypustit občas na povrch ....

Jasný, ale teď myslím ty, které takové jsou a nemusí jí vypouštět.

Ilon
taky mám v okolí dost mužů ,kteří jsou s takovými...

K tomuto zamyšlení mě přivedli mí dva kamarádi - ten první měl vždy fajn a pohodové holky, ale on každou z nich podváděl, nyní má už delší dobu přítelkyni, která se vždy všude nudí, je nespokojená, otrávená, protivná, ale on je jak vyměněný, běhá za ní pomalu jako pejsek, s kytkama, je to samé lásko sem, lásko tam ... nikdo ho nepoznává A další kamarád vždy míval své přítelkyně "na háku" a teď si našel holku, která nevystoupí z auta, dokud jí on neotevře dveře.... vždy mě pobaví pozorovat, jak přijede, po zastavení vyběhne z auta otevřít jí dveře a ona vypochoduje ven jako královna ...a ač je to podle názoru všech nejhorší holka s jakou kdy chodil, tak je to první, se kterou se začal bydlet a pořídil si kočku .

arrow
profile_image
vlocka
od 16. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, já měla sedm let chlapa a předevčírem se se mnou rozešel. a myslím, že hlavní důvod byl, že mnou si byl šíleně jistý, už jsem ho tak nebavila, věděl, že mnohé mu odpustím... No a další důvodem je, že chce být prostě volný a užívat si

Ilon
Jo jo, tak to prostě je...

já si myslím,že každá jedná z nás,v sobě tu mršku nosí a není od věci,ji občas popustit uzdu...myslím,si,že žena která ví,co chce a má filipa,je rozhodně ženou pro chlapa přitažlivější..pozor...[/b]správná ženská ze sebe občas umí udělat raneček neštěstí,kdy se poddá chlapskému náručí a zcela bezmezně potřebuje jeho bytost k přežití a tím zvedne jeho ego,aby se vzápětí proměnila v dračici,která pevně drží opratě domácnosti...takové ženské jsou pro chlapy zdrojem té největší touhy...

arrow
Neprodává v Bazaru

proč mají muži rády raději mrchy? ...a proč ženy přitahují raději hajzlíci, co je mají na háku než hodní chlapečci...

Ilon
Jasný, ale teď myslím ty, které takové jsou a nemusí jí vypouštět
a které to potom jsou?jak ji rozlišit v té spleti žen,které umí i dobře jen zahrát to,že mrchami jsoupak už to je o intelektu...tyhle opravdové mrchy bez mozku...ty jsou pouze občas a dočasu ozdobami,ale pro život jako takový i pro chlapa nepřitažlivý...

lolasek
a které to potom jsou?jak ji rozlišit v té spleti žen,které umí i dobře jen zahrát to,že mrchami jsou
Měla jsem jednu známou, která byla arogantní, sebestředná, strašně zlá a podrazácka, konfliktní... je potřeba ji poznat, aby to člověk pochopil, fakt něco neuvěřitelného( dle názoru všech, kteří ji znali), ráda o sobě mluvila slovy : "Jsem taková pěkná, chytrá, reprezentativní..." a vždy prohlašovala, že si jí může dovolit jen někdo bohatý, že by s chudým nebyla - tím chudým myslela chlapa s příjmem cca 50.000Kč, pro informaci . A našla si chlapa, který si ji vzal po 3měs. známosti, postavil luxusní barák, ona přestala chodit do práce, je doma,ale má paní na úklid,tak jen cestuje, chodí po kafíčkách,léto tráví na Krétě-mají tam domek ...a on jí zahrnuje šperky a dary,jsou spolu 4 roky a on stále vypadá spokojeně-což nikdo stále nechápe.
Nebo další případ - známá, která dostala darem Audi za 800.000kč a místo díku dárci s protaženým obličejem řekla, že to si teda představovala něco lepšího. A on místo, aby jí za to nakoupl víte kam, tak běžel do autosalonu a za pár dní měla vyšší třídu, zhruba za 1,5mil. Tak takové typy žen jsem myslela.

arrow
profile_image
vlocka
od 16. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ilon
a ti chlapi těchto dam jsou jinak v pořádku?

Ilon
takové typy žen jsem myslela.
tak to jsou děti štěstěny ...ty ženy mám na mysli

arrow
profile_image
Radull
od 26. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

buď jsou ty chlapi úplný kokoti a nebo ta ženská třeba má něco, co se projeví jen v soukromí a jiná to nemá..

Ilon
Nebo další případ - známá, která dostala darem Audi za 800.000kč a místo díku dárci s protaženým obličejem řekla, že to si teda představovala něco lepšího. A on místo, aby jí za to nakoupl víte kam, tak běžel do autosalonu a za pár dní měla vyšší třídu, zhruba za 1,5mil.
Víš, že někoho takovýho taky znám? Dostala "jen obyčejný" auto za 600.000,- pcheee ... tak za odměnu, že to musela přežít, vzal ji dotyčný na měsíc do Mexika a poté koupil nejnovější typ BMW ... taky to nechápete?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené