Vím, že jsem hezká, ale že bych byla do svýho vzhledu nějak zahleděná a připadala si jako modelka, to vůbec. Plno kluků, ale i mužů se za mnou otáčejí na ulici, téď nemyslím, dělníky, kteří se otočí za každou. Několikrát se mi stalo, že mě muži i o mnoho let starší než jsem já zastavili na ulici a zvali mě na kafe, nebo na večeři. Kluci ze školy i na diskotékách si mě velice všímají, dokonce jsem nedávno zaslechla, že mezi čtvrťáku u nás na škole mám tajnou přezdívku ´nejkrásnější holka ze školy´. Ne že by to byla pravda, máme tady plno slečen, který jsou na tom stejně jako já, ne-li lépe. Problém je v tom, že jakýkoliv kluk, či muž, který mi skládá tolik poklon, že to ani nespočítám, je potom stejně s jinou, potom mi vrtá hlavou: Tak kecal? Nebo se mi to jen zdálo? Tohle se mi stává téměř v každém případě. Potom mi jednou jeden člověk řekl, že se mě možná muži bojí. Tu osbu jsem žádala o vysvětlení, ale neodpověděla mi. Chci se zeptat jestli by to bylo možné, jestli se vám to taky stává a co s tím dělat? Dokonalá rozhodně nejsem ! ! muži

arrow
profile_image
DaintyEll
od 2. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
no ono to bývá většinou tak, že hodně kluků si myslí, že když je holka hezká, ne-li v jejich očích nejhezčí, že je zároveň namyšlená. Já se sama sobě taky líbím a vím, že se líbím i okolí a hodně lidí, co až mě poznalo mi řeklo, že než mě poznali, že si mysleli, že jsem strašně namyšlená. Je to šílený soudit jen podle vzhledu, ale co naděláš no...
A nebo druhá věc - ti kluci nemají dost sebevědomí a řeknou si "na tu nemám" a tak to ani nezkusí. Narozdíl od těch starších na ulici (též se mi několikrát stalo), kteří prostě většinou sázejí na peníze, a tak tě prostě osloví.
To je můj názor... takže jo, kluci se bojí. Mám to potvrzeno i od kamaráda. A bojí se těch výše zminovaných věcí - odmítnutí.

arrow
profile_image
Chlop
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vanessa Trix: Nejsi ty malinko arogantní? Ta poznámka, nemyslím dělníky co se otočí za každou...
Třeba je tvůj problém tady, ty jej nevnímáš, muži ano.

arrow
profile_image
DaintyEll
od 2. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Chlop:
Jo, to je taky možnost...

No pokud tě zvou často na ulici chlapi na kafe, tak se tě asi moc nebojí Spíš si troufnou na takový u kterých ví, že budou jednodušší kořist a nebojí se u nich odmítnutí

Reaguji na Vanessa Trix: vzhled není všechno, asi je zaujmeš vzhledem, ale pak jim něco vadí, když se stáhnou... to ale musíš vědět sama, co je může odrazovat.

Cituji Vanessa Trix: Nebo se mi to jen zdálo?

Třeba vidíš něco, co tak chlap nemyslí? Řekne něco pěkného a ty už si slibuješ něco víc?

arrow
profile_image
Barbecue
od 16. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechceš působit namyšleně, ale když si zpětně přečteš svůj příspěvek, tak na mě v něm namyšleně prostě působíš. Nesoudím tě, ani neříkám, jaká jsi nebo nejsi. Ale člověk je nějaký a na ostatní může dělat úplně jiný dojem, zamyslela bych se nad tím, jak mě vnímají druzí. Nemusí být problém v tobě, může být v tom, jaké signály ty vysíláš a jak je na druhé straně zachycuje tvé okolí.

arrow
profile_image
bono2
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vanessa Trix:

Odpověď na otázku "Mají ze mě muži strach?"

Cituji Vanessa Trix: Několikrát se mi stalo, že mě muži i o mnoho let starší než jsem já zastavili na ulici a zvali mě na kafe, nebo na večeři. Kluci ze školy i na diskotékách si mě velice všímají,

Podle toho co píšeš tak strach nemají (kdyby měli tak to přece nezkoušejí)....o tom, co se děje dál nepíšeš. Problém bude asi v další fází, v tom jak s nimi komunikuješ a jaké jim dáváš šance.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já myslím že muži si v souvislosti s hezkou ženou vybaví větší výdaje a celkově větší nároky na život ze strany té ženy..Navíc hezká tvář je často odsuzována pro namyšlenost, což není zrovná chválihodná vlastnost. Někdy opodstatněně, jindy neopodstatněně. V tvém případě jsem si chvílemi říkala , že malinko nosánek nahoru máš, ale to je jen můj pocit. Navíc ta připomínka s dělníky byla trochu ubohá, ale možná ses jen špatně vyjádřila.
Takže pokud je ti jen 17 a máš na mysli tobě věkově přibližně stejné partery, tak věř, že oni velkými financemi neoplývají a myslí si, že krásná dívka je finančně náročná - proto tě oslovují především ti starší, kteří peněz mají dost , ale pochybuju že jim jde o něco víc než o sex. Mladým se samozřejmě líbíš, ale ve finále stáhnou křídla a jsou radši s pohodovou holkou, u které mají větší jistotu.

Na druhou stranu není jednoduché být titulována nejhezčí holkou školy. Nese to s sebou nepříjemnosti, každý od tebe něco očekává a vyzdvihuje tě víc než ti může být příjemné.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Nemůžu si pomoc, když jsem četla úvod, tak jsem si prostě musela říct, že ten,kdo se takhle přechvaluje, tak je namyšlený.

A omlouvat se za svůj pocit nebudu, jelikož je to na základě toho, jak je to psáno. V 17 letech už člověk ví a zná, co a jak. A pokud se takhle prezentuješ i z oči do očí, tak se pak nediv, že chlapy zaujmeš na první pohled a na druhý už ne.

arrow
profile_image
Terez16
od 21. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechci tady rozbírat jestli je Vanessa namyšlená nebo ne, ale aspoň se podělím o svůj zážitek. Ve věku 15-20let, jsem byla mladá, štíhlá a dle názorů ostatních i pěkná, všechny mé kamarádky s někým randily a já nic, když už se totiž našel někdo, kdo mě oslovil, tak jsem byla tak šťastná, že se ze mně stala úplná stíhačka, což samozřejmě ty kluky velice rychle odradilo . Pak jsem trochu přibrala, zestárla a najednou nebyla o chlapy nouze (paradox, že? ). Později mi bylo řečeno, že jsem byla opravdu pěkná a tudíž většina kluků to na mě ani nezkoušela - je jedno jestli to tak bylo nebo ne, jen jsem tím Vanesse chtěla říct, že pokud se bude chovat přiměřeně sebevědomě, bude milá, zajímat se o okolí, zamyslet se nad svým chováním vůči ostatním a neřešit proč se s ní nikdo neseznámí, tak dříve či později se někdo najde. Jak tady píšou ostatní holky, tak by bylo dobré se i zamyslet jak působíš na ostatní a třeba se i kamarádů poptat jak na ně působíš. Držím palce a neboj "ten pravý" se najde

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

a možno zistili všetci, že síce si pekná, ale chýba ti niečo iné /nič v zlom, dôvodov môže byť veľa.../, takže nepodnikajú ďalšie kroky...

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak už bylo řečeno- důvodů může být několik- mě zrovna napadl třeba tento:
Muži se rádi podívají, rádi by tě třeba do postele. Ale za partnerku tě nechtějí, protože se bojí, že by si byla moc obletovaná jinými muži- že by jim tě někdo brzy odloudil.
Jasně že chlap chce mít doma kočku, ale zároveň nějakou jistotu- a tu u tebe třeba nevidí.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Vanessa Trix: Potom mi jednou jeden člověk řekl, že se mě možná muži bojí.

Pokud tě zvou na kafe a oslovují, rozhodně se tě nebojí.

Cituji Barbecue: Nechceš působit namyšleně, ale když si zpětně přečteš svůj příspěvek, tak na mě v něm namyšleně prostě působíš. Nesoudím tě, ani neříkám, jaká jsi nebo nejsi. Ale člověk je nějaký a na ostatní může dělat úplně jiný dojem, zamyslela bych se nad tím, jak mě vnímají druzí. Nemusí být problém v tobě, může být v tom, jaké signály ty vysíláš a jak je na druhé straně zachycuje tvé okolí.

S tím souhlasím. Dle mě je problém úplně někde jinde než že si "moc krásná" a proto s tebou nikdo nechce chodit.

Cituji Vanessa Trix: Problém je v tom, že jakýkoliv kluk, či muž, který mi skládá tolik poklon, že to ani nespočítám, je potom stejně s jinou, potom mi vrtá hlavou: Tak kecal? Nebo se mi to jen zdálo?

Nezdálo, prostě si je zaujala "jen" na první pohled. Na ten druhý už na tobě tolik zajímavého neviděli a tak vycouvali....Je to jednoduché, zapracuj na tom, aby jsi muže zaujala i jinými věcmi než je vzhled.

Souhlasím s bono:

Cituji bono2: Podle toho co píšeš tak strach nemají (kdyby měli tak to přece nezkoušejí)....o tom, co se děje dál nepíšeš. Problém bude asi v další fází, v tom jak s nimi komunikuješ a jaké jim dáváš šance.

Kluci a muži tě oslovují - takže se tě asi nebojí, nemají strach, že je odmítneš.

Píšeš:

Cituji Vanessa Trix: Problém je v tom, že jakýkoliv kluk, či muž, který mi skládá tolik poklon, že to ani nespočítám, je potom stejně s jinou, potom mi vrtá hlavou: Tak kecal? Nebo se mi to jen zdálo? Tohle se mi stává téměř v každém případě.

Problém asi nebude v tom, že jsi "příliš krásná", jak měl nejspíš tvůj první příspěvek vyznít, ale možná těm, kteří o tebe projeví zájem a skládají ti ty poklony, neprojevuješ dostatečný zájem, možná jen "bereš", ale málo dáváš. Není to tak, že se prostě necháváš dlouho dobývat, necháváš si skládat poklony, ale ty žádné nedáváš? Projevuješ o ty muže a kluky zájem, když oni ho projeví a tobě se třeba líbí? Vědí to vůbec, že o ně taky stojíš? Jestli ne, tak se pak nemůžeš divit, že si najdou jinou, která jim tu poklonu složí a pochválí je.

Nechci, aby můj přispěvek vyzněl zle nebo špatně, prostě jen přemýšlím, na základě tvého příspěvku, čím to může být

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené