arrow
profile_image
hapy
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj holky,hledám make up (nebo může být i pudr) který nazašpiní oblečení např.při oblékaní nebo nošení. Jde mi o to,že jsem si koupila světlou bundu s úpletem hodně ke krku a nechci ji mít stále špinavou z make upu.

Skromně bych řekla, že neexistuje a řešit se to dá pouze tmavší šálou

Tak to jsou jen reklamní řečičky. Každý makeup ti oblečení více či méně ušpiní. Leda nekupovat takovýhle oblečení ke krku.. nebo do toho nosit nějaké šátky, které snadno vypereš. Mít makeup decentní a dobrý odstín k pleti, aby nebylo nutno ho kdovíjak roztírat až na krk. Při převlékání nasadit na hlavu igelitový pytlík, no a to je asi tak vše co mě napadá, že můžeš dělat..

Cituji mufallo: Při převlékání nasadit na hlavu igelitový pytlík

Tak to mě po ránu dostalo teda

arrow
profile_image
hapy
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Při tom oblékání to až zas takový problém není, šlo mi hlavně o tu bundu. Tak to jsem si teda naivně myslela, že nějaký snad existuje a ono nic. Škoda, ale i tak vám holky moc děkuji

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já si teda vážu při oblékání velký šátek přes hlavu a přes krk, ale pokud je něco hodně ke krku, tak s tím nic nenaděláš, leda jak radí holky, okolo krku obtočit šálku ve vhodném odstínu. Podle mně "nestíratelný" make-up zatím neexistuje, jen se nám to pokoušejí namluvit- mně a ségru to vtipně přišlo asi tak na 3.000,- ...

arrow
profile_image
Loli88
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to vážně bohužel neexistuje. Je jich pár,které se otírají méně,ale že by úplně? To ne ..... Ale mám Armani Luminous Silk a docela to ujde. Neotíra se zas tolik....ale na té bundě to stejně mít budeš. Šálky,šátky....to je jediné řešení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené