arrow
Neprodává v Bazaru

Už nevím co s tím. Když si nanesu make up,po pár hodinách se mi jakoby srazí do takových kapiček,vypadá to jak kdybych měla pleť orosenou.Vypadá to opravdu dost blbě. Nejdříve sem myslela,že to je bází,že jakoby dělá film a make up se nemůže pořádně uchytit na pleti a sráží se,tak jsem jí přestala používat. A bez úspěchu. Zkusila jsem vyměnit i krém i make up a i když jsem zkusila z parfumérie dražší make upy (Collistar,Chanel) tak efekt byl pořád stejný. Líčení fixuju pudrem Dermacol a během dne přepudrovávám,ale je to k ničemu. Pleť mám suchou,nevíte čím by to mohlo být?

arrow
profile_image
Eleanoraka
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to právě tou suchou pletí, podle mě. Já mám totiž stejný problém. Mám hodně suchou pleť. Proto si musím často mazat pleť hydratačním krémem a jediný, který mi pomáhá je Garnier http://www.kupujici.cz/garnier-hydratacni-telovy-k rem-na-suchou-plet-skin-natural-50-mlbr-p-136575.h tml

Od té doby se mi hrudky nedělají.

Já mám suchou až normální a nic se mi takového nedělá, používám od mala Excipial U Lipolotio ale když si dávám makeup - Maybelline affinitone tak nic, krásná pleť.

určitě dobře mazat, ale taky použij bázi pod makeup, ta udělá celkem dost.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené