Máte někdo zkušenost s makeupy této značky?

arrow
profile_image
tucnak.m
od 22. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na věra18: Ahoj. Já mám zkušenost s hydratačním. Už nevím jak se jmenuje, ale všude byl vychvalovaný. Ale mně teda vůbec nesedl. Špatně se snášel s jakýmkoliv krémem, na mém spíš suchém obličeji dělal šupinky, zvýrazňoval póry a vůbec celý se špatně vsakoval. Když jsem pod něj krém nepoužila, dělal to stejné, navíc mě strašně táhl obličej a do minuty jsem se leskla, jak kdybych projela ksichtem po pánvičce.

arrow
profile_image
Alysrazor
od 19. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No mám doma ten jejich CC a fakt hrůza, špatně se nanáší, vysušuje a zdůrazní naprosto každý pupen na obličeji

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám zkušenosti se dvěma make-upy - hydratačním a 3v1.
Hydratační je hodně tekutý a trošku bych ho přirovnala k Affinitone od Maybelline. Dobře se roztírá a vstřebává, sjednotí odstín pleti, nevytváří efekt masky. Mám suchou pleť a hydratace mi přijde velmi dobrá, pleť nepne, nejsou na ní šupinky. Je vhodnější spíše pro bezproblémovější pleť, protože není moc krycí.
3v1 v sobě ukrývá bázi, make-up a korektor. Je dost hutný, takže se hůře roztírá a déle vstřebává. Krytí je celkem solidní, ale myslím, že ve větší vrstvě by už mohl dělat efekt masky. Jinak je ale příjemný, pleť nevysušuje a nezvýrazňuje suchá místa. Používám ho ale spíše jen v zimě, teď na léto bych ho právě kvůli té své hutnosti moc nedoporučovala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené