arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, slyšela jsem, že se dá udělat i malá modelace (omlazení prsou), pokud jsou prsa menší a povislá... Jde o minizákrok v lokální anestezii, kde se zdvihne dvorec. Prsa jsou pak stejně veliká, ale plnější a nejsou povislá. Slyšela jsem, že to dělá MUDr. Remeš v Chrudimi a cena kolem 10 až 12 tisíc. Chtěla bych se zeptat, jestli a tím nemáte nějaká zkušenosti nebo nemohli poslat fotku pro představu... Taky by mě zajímalo, jestli to dělá i někdo jiný, nejlépe v Českých Budějovicích. Děkuju moc za odpověď!!

ahoj, tak nevim, jak velká máš prsa, ale já to mám, byla jsem na tom rovnou třikrát a už bych do toho po druhé nešla. efekt minimální a jizvy k tomu, navíc to vytahá dvorec, že se ti akorát tak prodlouží. Ale jestli máš jedničky, tak by to asi šlo.

Cituji Aghy: Aghy

A nemáš nějaké fotky? Vím, že tohle provádí hl. Remeš a Kurial. dopadne to tak půl na půl - někomu se právě ten dvorec opět protáhne, někomu ne a má krásná prsa... Taky bych do toho chtěla jít, ale nejsem si právě jistá výsledkem...

asi takhle,ale záleží co od toho kdo očekává.U mě to tedy tvar vylepšilo

Cituji Laky: mě to tedy tvar vylepšilo

Super, jsou fakt nádherný . Může se je rychle zeptat: kde, za kolik a jak dlouho trvá hojení + jsi spokojená (tj. žádný rozjezd jizev či dvorců nepozoruješ?)

Sierral
mám je už rok a půl,zbytek máš v SZ.

arrow
Neprodává v Bazaru

No já mám prsa podobně povislá jako předtím Laky, ale tak o číslo menší, tak nevím, jestli by to šlo... Laky, ty jsi byla u jakého doktora? Asi se objednám na konzultaci k MUDr. Kurialovi... Máte někdo zkušenosti přímo s ním?

Hanitschka
byla jsem u Remeše.Velikost před i po 75/D.

arrow
Neprodává v Bazaru

No já mám 80B. No vážně o tom přemýšlím, ty prsa ti udělal moc hezky, musím pochválit!! A kolik tě to stálo?

Hanitschka
jenže Laky má svislou jizvu dolu, tak jestli ti nebude vadit jizva, bude to asi určitě v poho.

detail jizvy...kolem dvorce a svisle dolů..po roce a půl od operace.

arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Laky: detail jizvy...kolem dvorce a svisle dolů..po roce a půl od operace.

Páni, ty jizvy nejsou skoro vůbec vidět! Můžu se zeptat, není to typ modelace které se říká single scar? O té už delší dobu uvažuju, ale nemůžu najít fotky jak to vypadá po operaci..

ne, neni, single scar je operace v narkoze a vytahnou u toho i celou žlázu, dělá to pak krásnej tvar, tohle je jen operace na kůži

Cituji SantaMaria: není to typ modelace které se říká single scar?

není,jde pouze o zmenšení dvorců a posun nahoru.

arrow
profile_image
ryamara
od 6. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hanitschka

Cituji Hanitschka: Asi se objednám na konzultaci k MUDr. Kurialovi... Máte někdo zkušenosti přímo s ním?

Ahoj, já byla u Kuriala na konzultaci v září a teď ve čtvrtek jdu k němu na modelaci. Zatím jsem na něj slyšela jen chválu a také na mě zapůsobil. Budu mít single scar - trochu jsem se toho bála, protože jsem si tady přečetla, že to tak dlouho nevydrží, dělá to dvojité prso apod., tak jsem mu napsala.... Druhý den mi odepsal, že se toho opravdu nemusím bát, že je to dobrá metoda, ale že se musí umět. Ještě to se mnou prodiskutuje před operací, ale už jsem tak nějak v pohodě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené