arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Moňas: Raději bych byla sama, než se celý život trápit..no ne?

Přesně tak.

Dnes se konečně zadařilo a pěkně..milovaní pěkné.Aspon z toho mám radost,těšila jsem se..samozřejmě s kondomem.

Reaguji na janina1010:
I když si myslím, že je Tě pro přítele škoda a máš na víc (někdy nad tím popřemýšlej), tak pokud Ti to zvedlo pošramocené sebevědomí, tak Ti to moc přeji a mám radost i za Tebe.
Hezký zbytek večera.

Cituji janina1010: .samozřejmě s kondomem.

Rozumná holka.

Taky jsem koukal na fotky v profilu a myslím, že to teda nemáš zapotřebí. A problém erekce bych opravdu neviděl v tobě, při tom jak vypadáš. Sex bez kondomu s neproblémovým partnerem by se ti taky určitě více líbil. Ale chápu, že na nějaký menší vesnici se pořádnej chlap shání těžko a defakto tam už každej s každym protože těch přijatelnejch lidí v tvém věku je tam relativně málo.

Reaguji na standysman: Ano,ačkoliv se minulý týden zadařilo,ted po dvakrát opět nic..už i souhasí,že pujde k lékaři na vyšetření..Nějaký kluci by se na pomoc jistě našly,ale opět jeden by chtěl jen sex tak by něco pomohl kdyby máma nebyla doma,druhý se zase pily bojí a třetí pomuže až by jsme se blíže poznaly..a hlavně převážná většina mužu je v hospodě a já mimo Frisca nepiji a do hospod nechodím..tak se huře seznamuji,ale snad na jaře až bude pěkně budou zase ruzné akce tak tam by snad nějaký muž co nehledá jen sex by se mohl najít..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené