arrow
profile_image
Zuzana13
od 21. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na barbora1o: No já bych osobně volila asi taky kulaté, ale větší když tu koukám na fotky. Já určitě nezpochybňuju že můžou vypadat přirozeně, opravdu je to individuální...ty je máš moc pěkná.. Ale já mám smůlu, vysvětlil mi to že kdyby mi je dal větší, tak by mi pak směřovali dolů bradavky kvůli te krátké vzdálenosti rýhy od dvorce takže větší musím mít anatomické aby se mi zvětšila ta vlastní kapka kterou mám malou. No jsem zvědavá kolik mi navrhne, dám vědět

arrow
profile_image
Zuzana13
od 21. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na venysek1: Děkuju moc! kamarádka je má pěkné, ale to bych určitě chtěla o něco větší když na to koukám. Ty je máš super, taková velikost by se mi líbila... no když ty jsi měla základ dvojky tak to je mi úplně jasný že mi 225 stačit nebude ty jo, už abych to měla taky za sebou

Cituji Zuzana13: vysvětlil mi to že kdyby mi je dal větší, tak by mi pak směřovali dolů bradavky kvůli te krátké vzdálenosti rýhy od dvorce takže větší musím mít anatomické aby se mi zvětšila ta vlastní kapka kterou mám malou.

Mám obavy,že bradavka bude směřovat dolů tak jako tak,ona totiž má být v horní polovině prsa a pokud tam není,tak jí tam žádný implantát nedá ,abys nebyla zklamaná.

arrow
profile_image
Zuzana13
od 21. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky: To se mi moc nezdá, vždyt kulatý to zvedne rovnoměrně, ale kapka vyplní víc tu spodní část pod bradavkou, tím pádem to zvedne víc nahoru ne? Přijde mi to tak logické. Už to tu psali i jiné holky na fóru že kvůli tomu musejí mít anatomy. A kdyby to nešlo, tak by mi to přece řekl.

Reaguji na Zuzana13:
Máš prsa povislá a bradavku v úrovni podprsní rýhy a nebo je nemáš povislá a jen je prostě bradavka nízko?
Silikon kulatý ti naplní prso hlavně nahoře,anatom neudělá nahoře nic moc a vyplní spodek,ale v případě uložení pod sval udělá ten samý efek i kulatý.
Bradavku ti ovšem nezvedne nijak převratně.Ta by prostě měla být na středu prsa a nebo na vrcholu "kapky" anatomu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky za pochvaly, nikdy kromě po porodu jsem prsa neměla žádná. Konečně jsem spokojená, i když jsem taková kobyla velká, ke mě by větší než ty dvojky nešly. Pod prsama mám 75 momentálně, přes 93.
ach jo je to velké rozhodnutí, co? Já jsem tu byla každý den a hodiny opravdu hodiny jsem tu pročítala a jsem moc ráda, že jsem to tu objevila, je to paráda, moc jste mi tu pomohly, holky..
mě doktor řekl, že kdybych měla trochu víc masa, dal by mi kulatý, ale lezly mi žebra. Že kulatý pod sval udělají stejnou službu, pěkně je ten sval připlácne, takže jak se usadí, mají skoro tvar jako kapka. ne úplně, to je jasný, ale nahoře je toho míň a dole víc.. kokosy jsou většinou velké imploše pod žlázu, kde moc žlázy není.. Bradavka je hodně důležitá, to je fakt, no hlavně se dobře rozhodněte a držím palec.. H.

Cituji hradecanda: Já jsem tu byla každý den a hodiny opravdu hodiny jsem tu pročítala a

´já také tak,už jsem z toho blázen,už abych to měla za sebou

Reaguji na venysek1: také kráááása,přirozenost a o to jde,že,žádné balooony na vzlítnutí

arrow
profile_image
Zuzana13
od 21. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky: Nemám prsa povislá, to určitě ne, mám jen malou vzdálenost mezi rýhou a dvorcem, tj. nízko bradavku, není na středu jak říkáš že má být. Ano říkal že pod svalem udělá ten samý efekt i kulatý, ale jen do té velikosti 225-250, pak by to už bylo nahoře prý moc vyboulené a bradavky měly tendenci směrovat dolů protože tu bradavku nemám na středu, takže už musím mít anatom.

Cituji Zuzana13: bradavky měly tendenci směrovat dolů protože tu bradavku nemám na středu

Bradavku dole nezvedne implantát,to leda by ti snížil podprsní rýhu a dal ho níž než je celé prso.Na středu prostě nebude a bude to vypadat blbě nebo spíš ty to prostě uvidíš a bude to kazit tvůj osobní pocit.

arrow
profile_image
Zuzana13
od 21. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky: Tak já už nevím, možná to říkám blbě Jinak to říkal, že to maličko posune tu podprsní rýhu a lepší by byl prý ten anatom k tomu. Mám teď něco jako habeja před, ale ta má kulaté a vypadá to dobře. No poradím se ještě s doktorem a počkám si také na jiný názor. Každopádně 225 budou málo.

Reaguji na Zuzana13:
Pokud se tobě teď zdá,že máš bradavky nízko,tak implantát to ještě zvýrazní,je tady dost holek,co mají tento "problém" a ony to vidí denně.225ml se mi taky na tvou výšku zdá být dost málo,to neudělá skoro nic.

arrow
profile_image
Zuzana13
od 21. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky: Mě se to nezdá právě, nikdy jsem nic takového nepozorovala, když vidím fotky holek tady před tak tu nacházím hodně co na tom byly před dost podobně a prsa mají udělaná pěkně.. to mi řekl až on že je to poměrně krátká ta vzdálenost a že by mi doporučil kvůli tomu anatomické. Takže mu budu věřit, ale ještě musíme domluvit tu velikost no.

Reaguji na Zuzana13:
doktor ti asi nechce moc snižovat podprsní rýhu, jelikož to může někdy přinést určité komplikace. U kulatého implantátu by měl být jeho střed přibližně pod bradavkou, u anatomu by pod bradavkou mělo být jeho nejvyšší místo (což u anatomů není ve středu implantátu většinou). Proto si myslí, že by pro tebe byl ten anatom vhodnější, aby se vyhnul přílišnému nebo úplnému snížení té podprsní rýhy. Asi bych ho poslechla, jesli ti dá 225-250kulatý nebo 300anatom, tak velikostně to bude asi tak nastejno.

arrow
profile_image
Zuzana13
od 21. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pinky: Ano, přesně tak to říkal, že to nemůže posunout moc tu rýhu...taky si myslím že u těch anatomů to není ve středu právě, laky mě docela vyděsila včera Myslíš že to bude na stejno? Já bych chtěla právě o něco větší než 225, takže budu muset asi jít přes 300 co...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené