arrow
profile_image
kakibot
od 10. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Není to zrovna problém, který by u mě byl nový, ale poslední dobou mi zdá, že je výraznější. Mám docela dlouhé vlasy a jejich kvalita je myslím velmi dobrá, jsou silné a v délkách pravidelně stříhané, takže konečky jsou (tedy možná krom pár týdnů před stříháním) zacelené. Ale kolem hlavy mi neustále "lítají" malé, trochu zkroucené vlásky, jsou jemné, na začesání moc neslyší. Tenhle problém je většinou o to výraznější, když si vlasy nevyfénuji. Druhý den po mytí si většinou už sednou, ale to si sednou vlasy celé a už to není všeobecně nic moc x)
Potřebovala bych vědět nebo alespoň tušit, proč tomu tak je. Nemám vlasy úplně rovné, spíše lehce zvlněné, je to tedy tím, že kratší vlásky se kroutí, nebo tím, že je mám poškozené? Pokud je to druhý případ, tak opravdu nevím, co s tím, vzít nůžky a střihnout je mi příjde jako řešení hodné žačky sedmé třídy základní školy 9_9 Máte ten samý problém? Vím, že některé mé kamarádky toto netrápí, ale možná je to tím, že se pravidelně žehlí.
Díky moc za rady.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

to ti přece rostou nové vlasy, ne? s tím nic neuděláš...

arrow
profile_image
kakibot
od 10. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Asi jsem prostě už paranoidní x) člověk se s tím piplá léta a pak má strach. ,)

arrow
Neprodává v Bazaru

Mně taky lítaj všude a i ty malý přelomený vlásky u pěšinky Ale teda nevíc mě štvou ty vzádu na krku na vysokej culík nedošáhnou a lak na ně taky nefunguje

Cituji imoen: s tím nic neuděláš...

jo asi tak

Jo, přesně to mám taky. Jsou to malé, tmavé - až do černa (i když jsem nebarvená přírodní blondýna) zabarvené vlasy. Nejhorší je, že mají takovou hrubou strukturu a kroutí se. Vyzkoušela jsem toho hodně, stav se zlepšil co používám profi šampony z kadeřnictví (Schwarzkopf - Bonacure, řada s Q10), oproti drogerkovým úžasný výsledek, ale když je venku vlhko, tak to stejně nepomůže. Zajímalo by mně, proč to tak je.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já na to používám silně tužící lak nebo vosk. Vylézají nejvíc, když si chci udělat culík, tak to přelakuju, lehce uhladím a je po problému.

Já ale taky!Mám vlasy po pas,ale nad ušima mám takové krátké vlasy,které trčí a kroutí se,ale nerostou ... a nejde to ani vyžehlit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené