arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na salumka: Nic ve zlém, ale jestli se přítel živí jako IT a přesto by rval ntb do mrazáku, je nejvyšší čas změnit povolání, nebo aspoň zveřejnit kde pracuje jakožto systém včasného varování..
Hlavně NE mražák, to už uděláš líp, když ho daruješ charitě. Určitě rozbrat, vyfoukat a vyčistit, může to být od zbtků jídla, prachu, ventilátor je jako vysavač, ty vzduchové plechovky jsou dobré jen na povrchové čištění klávesnice, vnitřek je třeba rozebrat a pořádně projet dezinfekcí a dezinsekcí.

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji salumka: Tak rada od přítele, kterej dělá ajťáka. Sice se ještě s něčím takovým nesetkal , ale prej pomůže, když dát noťas na 24 hod do mražáku. Jelikož je tam vlhko, tak noťas před tím dej do igelitky a zavaž, aby se tam nedostala vlhkost.

Přítel je také "ajťák" a plácl se rukou po hlavě, prý "velmi zvláštní nápad".

Noťas v servisu vyčistit (tedy "rozborka - sborka") a doma si uklidit. Pokud sis je odněkud přitáhla, tak už je máš pravděpodobně všude (pokud tedy nejsou doma "vypěstovaní").

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji salumka: Tak rada od přítele, kterej dělá ajťáka. Sice se ještě s něčím takovým nesetkal , ale prej pomůže, když dát noťas na 24 hod do mražáku.

Jseš si jistá, že tvůj přítel opravdu dělá ajťáka? To jsou mi teda nápady...
Odnes ho normálně někam do servisu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené