arrow
profile_image
Mylady
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky cestovatelky, prosím byly jste někdy máte info na hotýlek??Pěkná pláž, okolí spíše poklidnější (ale nééé uplná samota) a ne moc rodiny s dětmi)) čekám na vaše tipy a postřehy

já byla na Mallorce 08 a super, byli jsme v září a i to teplo nám stačilo...chtěla jsem ti poslat odkaz na náš hotel, ale už ho nemají v nabídce a název si nepamatuji, ale mám odkaz na vedlejší hotel http://www.cedok.cz/Zajezdy/Fotogalerie.aspx?KOD_K ATALOGU=KAMORE&KOD_TEMATU=SPA_MAL&KOD_OBLASTI=MAL_ TOR&KOD_HOTELU=6453 tahle oblast byla super, jen je tám hodně anglánu a ti jen chlastají a chlastají, ale to asi na celém ostrově. Mám jen fotky z balkonu a pláže, takže sry asi jsem moc nepomohla, ale tahle oblast byla super, bary...stánky...shopy....atd...my měli 3 hvězdičky a byli jsem spokojeni, jídlo je hodně přizpůsobeno anglanum. Pokud by tě něco zajmalo písni, nevím co vše chceš vědět.

jo a z té pláže je vyfocen náš hotel.

arrow
profile_image
Mylady
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lulča
Ahoj Lulčo, a prosím tě co je to za oblast??

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Paguera- hotel Palmira Beach a na severu v přírodní rezervaci Alcudia- Pollentia Club Rezort. SUPER !

Komplex se rozkládá přímo nad mořem na skalnatém výběžku Torrenova, který nabízí jedinečný výhled na moře a přilehlou písečnou pláž San Matías s promenádou. Komplex sestává ze dvou vzájemně propojených budov. Výhodná poloha v klidné části jinak živého střediska Magalluf a v blízkosti vodních zábavních parků.

ale těch pláži kolem je strašná spusta...a všechny velké a pískove...

arrow
profile_image
sanka
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lulča
Je to hotel Tobago, byla jsem tam kdysi dávno s rodiči a bylo to fajn. Docela rušné místečko, pláž byla hezká, nedaleko hlavního města, my jsme tam byli spokojení.

Mylady
Napadají mě ještě hotely sítě Eden , my jsme byli v Eden Lago a taky dobré. Polohově a i s ohledem na tvé požadavky bude lepší ten Eden Playa. V Alcúdii je nááádherná písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do moře.
Mě si Mallorca opravdu získala a je to nádherný ostrov. Tak snad vyberete

Ahojky,

my jsme byli v Santa Ponsa, hotel Santa Ponsa Park, bylo to super, kousek od moře, vynikající jídlo, pěkná oblast, hodně obchůdků, kaváren, sportovního vyžití atd..
Ráda se tam zase vrátím.
Navíc je výhodné si tam třeba půjčit auto a projet si Mallorku.

Barceló Pueblo park - docela v pohodě jídlo, net zdarma, hezký hotel, dva bazény (jeden krytý), ping pong, tělocvična. Jsou zde malé pokoje, takže doporučuji apartmán nebo Superior.
Leo - to jsou možná jen 3 hvězdy, ale známý super cenou a dobrým jídlem. Navíc je fakt kousek od Palmy a na letiště se dá dojít pěšky do půl hodiny
Hotel Taurus - dobré jídlo, na Mallorcu v pohodě pokoje, vybavení hotelu uspokojící.
Ayron Park Hotel - spíše domácí hotýlek a hezké velké pokoje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené