arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

K letošním Vánocům jsem se rozhodla spíše vyrábět dárky, protože každý má všechno a já jsem zoufalá . Chtěla bych nakoupit vázičky, skleničky či kořenky a pomalovat je. Ale nevím jaké barvičky zvolit. Nechci určitě slupovací barvy, raději bych nějaké fixíky na sklo, ale aby neslezly hned dolů a vydržely i mytí. Máte zkušenosti?

No mám zkušenosti s barvami Marabo, ale teda výsledek nic moc. Barvy jsou to drahé a výsledek ...ehm ... no dávám přednost klasickým barvám na sklo - slupovacím - mají totiž lepší sytost barev.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na netík: Ahoj.
Já používám barvy na sklo Pébeo Vitrail - nezapékají se, jsou po zaschnutí průhledné, kus cca 80,- URL a k tomu kontury Pébeo Carne Relief URL
Jen upozorňuji, že pokud s malováním na sklo nemáš zkušenost nebo nejsi moc zručná, tak to jde celkem blbě Ne, že by kontury/barvy nemalovaly, ale skleničky/vázičky nenarovnáš a na takové tvary se nekreslí zrovna dobře

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moc a moc bych ti doporučila tohle: URL
Dekorační folie (na sklo, porcelán, keramiku...). Prodávají se buď rovnou motivy - třeba čínské znaky nebo barevné papíry ze kterých si vystřihneš co chceš. Fólii přeneseš na skleničku/hrnek... podobně jako tetovačku, necháš zaschnout a pak zapeeš v obyč troubě. Vypadá to skvěle!

Nebo je dost efektní klasická decoupage.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené