arrow
profile_image
Sjuzn13
od 25. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Výchova, zlozvyky, zdraví a péče o maltézského psíka

arrow
profile_image
Sjuzn13
od 25. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jestli je zde někdo, kdo má zkušenost s maltézskými psíky, jejich chováním, neustálím kňučením, poslušností jen když se jim chce, vyčůraností, péčí o srst a oči.

Mám doma štěně od půlky listopadu. Už mu jsou čtyři měsíce a neustále kňučí v noci nejvíc a i přes den. Zkoušel mi trhat koberec, tak jsme mu dali velikou klec, kterou má otevřenou a má ji jako pelíšek. Má tam i psí záchod, kam jsem ho naučila chodit, když potřebuje, ale nevykonal potřebu kdekoli doma. Venku ovšem neudělá vůbec nic a čeká než dojdeme domu a pak potřebu vykoná. Klec má zavřenou jen někdy, když jdeme oba pryč z bytu, ale už i to se snažíme odbourat a nechávat ho volně i když nejsme doma.
Další problém je, že mi neustále okusuje jedu kytku vedle stolku s televizí a vyjídá i hlínu, už jsem z toho nešťastná. Převážně to dělá v noci, když spíme.
Potřebuji i radu ohledně srsti. Ze začátku ji měl hebkou a najednou elektrizuje, je tvrdá, vysušená a přijde mi, že trčí na všechny strany. Asi mění ze štěněčí na dospělou, ale je to děsné. Koupeme šamponem s jojobovým olejem a máme i lososový olej. Vyčesávám max. ob den.
Co se týká péče o oči, aby mu tak moc neslzeli stačí kapat každý den kapičky se světlíkem lékařským? Zjistila jsem v lékárně, že borová voda by mohla nenávratně poškodit pejskovi zrak.

Děkuji předem za jakoukoli radu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené