arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, poradí mi prosím někdo jestli na konzultaci ke zmenšení požadují lékaři vyšetření mammologické a nebo mammograg??

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Evelyn
na konzultaci ke zmenšení požadují lékaři vyšetření mammologické a nebo mammograg??
Ahojda Na konzultaci ho mít nemusíš, jaké a jestli je vůbec třeba mamologické vyšetření ti právě řeknou až na té konzultaci (jestli sono nebo mamograf).

arrow
Neprodává v Bazaru

SabinaG
Sabinko, díky za radu, snad bude stačit pro první konzultaci doporučení neuroložky, uvidím co mi pan doktor řekne a podle toho si vyřídím vyšetření.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Evelyn
Abych se přiznala, tak já jsem si udělala náskok a v době kdy jsem se objednávala na konzultaci, tak jsem se zároveň objednala i na mamologii A na konzultaci už jsem šla s výsledkem, paní mamoložka se na základě dotazníku a mého věku rozhodla pouze pro sono (ultrazvuk).
Moje operatérka byla ráda že už výsledky mám (sono jí stačilo, bo pro ní je směrodatné to že mamolog řekne že jsou prsa OK), ale kdybych zvolila pozdější termín operace, tak bych možná musela znovu. Oni chtějí aby mamologie nebyla k datu operace starší než 6 měsíců

arrow
Neprodává v Bazaru

SabinaG
Tak už to vím z první ruky. Volala jsem do Sanusu a mluvila jsem přímo s lékařem. Je to asi tak jak jsi Sabinko psala. K pouhé konzultaci není v podstatě potřeba nic, ale jestliže chci hned stanovit termín operace, eventuálně vyjádření zdravotní pojišťovny, je dobré mít s sebou doporučení odborného lékaře a mamologické či mamografické vyšetření, je to prý jedno. Vzhledem k tomu že jsem dneska byla na gynekologii ( mimochodem paní doktorka mi též radí operaci), nechala jsem si hned napsat doporučení na mamograf, protože na něj stejně v rámci screeningu musím. Bylo mi sděleno že výsledek bude nejdřív za 10 dnů protože vyhodnocování se provádí dvoufázově, jednou hned a po druhé za několik dnů jiný lékař pro max. objektivitu. Takže si raději nějaký den počkám, abych ty výsledky ke konzultaci už měla. Už se moc těším až budu mít pevný termín.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Evelyn
No vidíš, vždycky je lepší se poptat u zdroje
Jestli už spadáš do kategorie povinného mamologického vyšetření, tak bys tam stejně musela...Mě se se po tom vyšetření i ulevilo, měla jsem jistotu že jsem zdravá a můžu rozjet to předoperační šílenství.
A už mám za sebou i druhou návštěvu mamoložky, byla jsem tam půl roku po opce, bo není špatné vědět, že je po opce uvnitř prsou vše OK

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené