Ahoj, tak v listopadu už to bude rok, co jsem podstoupila augmentaci a pomalu začínám přemýšlet, kam si zajdu na kontrolní mamologické vyšetření. Kam jste zašly Vy? Já jsem o tom docela přemýšlela a asi se mi nechce do klasické mamologické poradny (myslím maloměstské - jako třeba tady u nás), kde s implantáty nemají příliš zkušeností a výsledky mohou být zkresleny (a navíc ty pohledy, nepříjemnost apod.).

Nejvíce mě zatím asi zaujala mamologická poradna v Perfect clinic, kde by vyšetření mělo být kompletní (pohovor, prohmatání a sono). Máte některá zkušenost? Nebo kde jste na mamologii byly Vy po zvětšení (nejlépe Praha, středočeský kraj)?

Děkuji

V Esthe, kde jsem byla i na augmentaci. Cena 600.

Reaguji na Nikol79:
Děkuji, omrknu to.

Reaguji na Nikol79:
Můžu se zeptat, jak dlouho vyšetření trvalo a jak probíhalo? Jestli ti pak i všechno vysvětlili apod.

Samotné vyšetření asi 10-15 minut, páni doktorka je vstricna, vše ti k tomu řekne, odpoví na co se zeptas a da ti pisemnou zprávu z vyšetření.

arrow
profile_image
Helča21
od 2. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já chodím do Mamma centrum Zelený pruh. Je to u Budějovické. Za ultrazvuk jako samoplátce se platí cca 300 Kč. Jsou to profíci, kteří se specializují na prsa (i na ty s implantáty).

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Helča21: Já chodím do Mamma centrum Zelený pruh. Je to u Budějovické. Za ultrazvuk jako samoplátce se platí cca 300 Kč. Jsou to profíci, kteří se specializují na prsa (i na ty s implantáty).

naprostý souhlas, Zelený pruh je špička. Chodím tam i na kontroly a byla jsem tam i před operací, kdy jsem měla bulku v prsu, následně na biopsii atd. a personál je maximálně vstřícný a na ženský se silikonama tam fakt nekoukaj blbě, naopak

arrow
Neprodává v Bazaru

Jdu na sono na kliniku,kde mě operovali a pak s papirem za primařkou a ona mě řekne jak to vypadá.

Ja chodim na malem městě normalně na sono. Doktor s tim zkušenost má, navíc je díky implantátu pod svalem všechno lépe vidět a lékařské tajemství je lékařské tajemství, takže předpokládám že nic nešíří )

arrow
Neprodává v Bazaru

Zelený pruh super!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené