arrow
profile_image
Lentilda
od 1. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj,neslyšeli a nezkoušeli jste o formě stravování MANA? mělo by to být ve formě koktejlů, v kterých je vyvážený poměr živin.docela by mě to zajímalo

oficiální stránka: mojemana.cz
a vyšlo na novinkách: http://www.novinky.cz/muzi/355094-cech-prisel-s-al ternativou-stravovani-jsou-na-ni-uz-desitky-lidi.h tml

Četla jsem to i koukala na stránky a nevím no...já miluji jídlo...neumím si představit,že bych se živila jen tekutinou :-/ možná jako hubnoucí proces ok,ale na každodenní žití to asi není... Snažím se jíst zdravě a potraviny se snažím kupovat v Německu.. A hlavně si myslím,že dnes je to stejně v celku úplně jedno co kdo co jí či né... Ono i v tom mana budou ečka či něco co udrží trvanlivost cca 2 roky.... Jsou lidi co můžou jíst všechno celý život a jsou ok a jsou lidi co holt bohužel ..... Ale nevěřím,že by to bylo potravinami... A ty lidi co nemají finance na kvalitnější potraviny rozhodně nebudou mít na Mana..

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co je ale také zásadní, že Mana poměrově obsahuje 50 % sacharidů, 30 % tuků a 20 % bílkovin, což je celosvětová shoda pro vyváženou stravu.

- tohle je úplně špatně... to už rovnou můžeš jíst co chceš
- rozhodně to není program na hubnutí a už vůbec ne na zdravé stravování

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji LittleAngel: Ono i v tom mana budou ečka či něco co udrží trvanlivost cca 2 roky

Já bych i věřila tomu, že to neobsahuje nějaká závadná éčka. Jedná se o dehydratovaný výrobek, takže tam je trvanlivost bez konzervantů 2 roky uvěřitelná.

Mně přijde Mana jako zajímavý nápad, svým způsobem upozorňuje na neutěšený stav současného trhu s potravinami. Jídlo vnímám převážně jako společenskou příležitost. Hrozně ráda si s přáteli zajdu na něco dobrého, ráda si u jídla povídám a ochutnávám, co jsem ještě neměla. Manu bych brala maximálně jako nějakou nouzovku, když je třeba člověk někde na cestách nebo je v časovém presu. Nedovedu si představit, že by Mana představovala 100 % mého jídelníčku. Ale pokud má opravdu takové vhodné složení, určitě najde uplatnění např. ve zdravotnictví, v oblastech s potřebou humanitární pomoci a podobně.

arrow
profile_image
vieruna
od 9. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to složení není špatné, doporučení je 10-15 % bílkoviny, 55-60% sacharidy a 25-30% tuky. Ale pro ty, co nepotřebují hbubnout, takže záleží jestli to chceš jen jako občasnou výživu nebo detox nebo chceš hubnout a to pak určitě není ten správný poměr.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené