Ahoj holky na zítra jsem pozvaná na osobní pohovor do firmy Metlife na pozici manažerka obchodního týmu. Pán byl po telefonu moc milý, přišlo mi že až moc.. A tak by mě zajímalo jestli s touto pojišťovnou máte zkušenosti a zda nejde o to, že budu muset otravovat lidi a známé s pojistkami od nich.

arrow
profile_image
Jamelle
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

myslím, že si vylučovací metodou dokážeš odpovědět sama

předpokládám, že nijak bujarou praxi na vedoucích pozicích nemáš. nikdo z tebe jen tak z dobré vůle manažerku neudělá.

Reaguji na Jamelle: právě že se toho bojím, tak by mě zajímalo jestli tu má někdo osobní zkušenost. V inzerátu je jako náplň práce psané toto (starost o portfolio stálých zákazníků, analýza trhu, řešení obchodních případů).

arrow
profile_image
Jamelle
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Michaelle:
tak se budeš o zákazníky starat tak, že je budeš pravidelně navštěvovat, vyhledávat nové, atd.

Reaguji na Jamelle: to bych právě nerada :/

arrow
profile_image
B.M.
od 16. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, dělám v tomto oboru. A ano, je to přesně to, co si myslíš. Nabízíš produkty té dané pojišťovny. Dělám to samé, je to hodně nezáslužná práce, mnoho lidí má předsudky, a finanční poradce bere jako nějaký póvl.
Je to hodně o stresu, je důležitá empatie a vědět, jak s těmi lidmi jednat. Pokud jsi komunikativní, odolná vůči stresu, působíš seriózně a nebrala by jsi to jako "otravování lidí" běž tam. Je do dobře placená práce! Když ji umíš.
Spíše než do konkrétní pojišťovny, bych ti ale doporučila obecně - finanční poradenství.
A ještě dodatek k té manažerce. Jak nastoupíš, určitě nebudeš hned manažerka, na tu pozici se budeš muset sto% teprve dostat. Takže nejdříve budeš jen nabízet a prodávat. Kdyby tě cokoli zajímalo z tohoto oboru, napiš SZ.

arrow
profile_image
Jamelle
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Michaelle:
no, také jsem k tomu skeptická, ale mám kamarádku, která nad tím ohrnovala nos a teď si lítá do Dubaje je pánem svého času a tu práci miluje, ale jistě je třeba mít na to trochu povahu.

já bych si to tam šla minimálně omrknout, třeba by tě to bavilo...

Děkuji holky, našla jsem něco i přímo na jejich stránkách. Na pohovor půjdu, ale víc to asi nevidím do září jsem studentem a tak hledám práci kvůli, které bude důvod odejít ze školy a budu mít "svý jistý" a ne podle toho kolik sehnám lidí.

arrow
profile_image
Claire7
od 26. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
tak s touto pojišťovnou mám zkušenosti. Nastoupila jsem tam jako pojišťovací zprostředkovatel. Tato práce je vyloženě o tom si sehnat číslo, zavolat, sjednat si schůzku, pak na tu schůzku jít, odprezentovat a nejlépe prodat produkt tak, abys nebyla měsíc bez peněz. Asi tak po půl roku pokud se ti daří, tak pak jdeš na školení, uděláš nějaké testy a pak jsi manažerkou, takže si sháníš nové lidi do kmene a s těma chodíš na schůzky, učíš je všechno a bereš za ně nějakou provizi. Tuto práci jsem dělala necelého půl roku a bohužel jsem více prodělala než vydělala Nejsem ten typ, co by se lidem vnucoval a pořád je otravoval, zda si sjednají schůzku apod.
Když jsem byla na pohovoru já, tak mi to tam ta manažerka líčila úplně růžově, jak 7 schůzek z 10 jsou úspěšné, ukazovala mi samé benefity, říkala jak se vůbec nenadře a má dost peněz, ale realita je úúúuplně někde jinde. Tak bacha nato, pokud opravdu nejsi taková, že by ses vnucovala a nebylo ti trapně

Reaguji na Claire7: Tak to je dobré vědět pán byl už po telefonu opravdu hodně milý, až mi to bylo divné. Tak si dám pozor, aby mě nakonec neoblbli.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Michaelle: pán byl už po telefonu opravdu hodně milý

aby ne když je to profík a je to jeho náplň práce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené