Včera jsem při návštěvě DMka objevila Mandlovo-arganový olej na vlasy od Alverde. Hned jsem si ho se zájmem prohlížela, už už jsem si ho chtěla koupit. Jenže já tam neustále mlsně chodím i kolem fluidu s avokádem na roztřepené vlasy, také od Alverde. A teď ,,babo" raď, který by asi byl lepší?
Potřebuji ty vlsy trochu hydratovat, uhladit, ale přitom nezatížit. Mám z toho potom umaštěnou slámu. Třeba Orofluido mi nevyhovovalo. Tekuté hedvábí už ano (jenže ta cena )

Jinak cena obou těchto přípravků je cca stejná, oba si kupovat nechci, protože toho mám potom doma spoustu.

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sartre: Fluid mám, je celkem příjemný, vlasy nijak nemastí (je to vlastně takový gel), ale na suché (a mé odbarvené) vlasy to není žádný zázrak.Podruhé už ho nekoupím.

Cituji Lauritta: na suché (a mé odbarvené)

Aha, no to já mám také, odbarvené a spíš sušší. Takže žádný zázrak,

Cituji Lauritta: je to vlastně takový gel

Já právě myslela, že to bude nějaký olejíček.

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sartre: Já právě myslela, že to bude nějaký olejíček.

Není, má konzistenci gelu, výhoda je, že vůbec nemastí, tudíž ti v případě většího množství vlasy neuplácne a nezmastí.Na druhou stranu (oproti klasickému Balea séru) je ho potřeba více.Dnes se chystám pro ten olejíček (navnadila jsi mě), já jsem v tomhle nepoučitelná, olejíčky na vlasy miluju.
Sice OT, ale maska z avokádové řady je fantastická, tu mám už poněkolikáté.

Cituji Lauritta: oproti klasickému Balea séru

Mně teda to sérum od Baley nijak neuchvátilo, to už jsem doma měla. Přišlo mi to skoro stejné jak tekuté krystaly. Neříkám, že ty jsou špatné, ale fakt jsem od toho séra z Baley čekala nějak víc.

Cituji Lauritta: ale maska z avokádové řady je fantastická

Tu mám také, i ten balzám jsem používala a jsem spokojená. Takže jsem si právě myslela, že ten fluid bude v pohodě. Asi také raději zkusím ten olejíček. Ale dala jsem si podmínku, že musím nejdříve jednu lahvičku doma vypotřebovat a pak si můžu koupit další. A protože se tomu tekutému hedvábí už koukám na dno, brzy přijde řada na něco nového.

Já mám to na konečky a jsem naprosto spokojená. Narozdíl od Balea séra na konečky nemastí a voní taky pěkně. Ten od Baley byl hrozný, vlasy byly slepené, mastné...
Ten od Alverde je super, dávám fakt jen na konečky a super.

Cituji JančaOcet: od Baley byl hrozný, vlasy byly slepené, mastné

Tak záleží jaké máš vlasy. Mně se odspodu vlní, trochu krepatí, konce lámou, odbarvené. No vyloženě ,,super" kvalita. A umaštěné jsem je potom séru neměla.

Cituji JančaOcet: Narozdíl od Balea séra na konečky nemastí

Já asi potřebuji malinko přimastit, ale ne zase moc. Resp. spíš hydratovat ty vlasy. Mám ale trochu obavu, jestli ten olej nebude právě moc. Jednou jsem zkoušela kokosák a to jsem měla právě jak umaštěnou slámu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ten fluid jsem měla a hrůza. Mám sušší melírované vlasy a přišlo mi , jak když si do vlasů dávám spíš vodu než něco mastnýho, takže efekt naprosto nulovej, za to na ten olejíček si mě teda nalákala, kolik stojí?

arrow
profile_image
mandarinka90
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Fluid na konečky mám a pro mě je to naprostá jednička Dávám si ho vyloženě jenom na konečky, ptž ty mám nejvíc zničené a suché od žehlení a fakt jde vidět změna k lepšímu. Dokonce i moje kadeřnice mi vlásky pochválila Já si ho dám před fénováním a žehlením a na noc si to tam pořádně napatlám je pravda, že je nemastí jen krásně zregeneruje
Na zbytek vlasu používám tekuté krystaly na které taky nedám dopustit

arrow
profile_image
katttty
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak ten olejíček jsem si právě dneska koupila...plánuju si večer umýt vlasy,tak dám vědět

Cituji Yanictta: kolik stojí

Myslím, že 69,- nebo 79,- Kč

arrow
profile_image
katttty
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hlásím,že olej je fajn-dobře se nanáší a hlavně přenádherně voní(ale to už jsem věděla v DMku,když jsem ho kupovala)!!Nedala jsem si ho na vlasy moc,aby mi je nezmastil..tak uvidíme,jaké vlásky budou po uschnutí..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já jsem si taky už pořídila olejíček Vlasy jsou po něm pěkné, ale zatím nemůžu posoudit jestli to vlasům z dlouhodobého hlediska prospěje Ale ta vůně, ta vůně - na ní už jsem závislá

Já už ho mám také a hned za tepla jdu poreferovat. Asi jsme toho oleje dala moc, protože jsem je začala sušit a to co jsem měla na hlavě umaštěné slepené provázky, no fuj. Takže jsem musela vlasy znovu umýt, z čehož mám samozřejmě hroznou radost, vzhledem k pokročilé hodině.

Cituji sapca: Ale ta vůně, ta vůně - na ní už jsem závislá

Voní nádherně, to je pravda. Až jsem překvapená, protože arganový olej mně teda jinak hrozně smrdí. Měla jsme ho doma.

Dámy co mi to děláte.Vždy když vlezu do diskuze musím jít do drogerie něco koupit..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené