arrow
profile_image
hanna.r
od 3. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj Máte někdo zkušenosti s barvami Manic Panic nebo directions? Chtěla bych si udělat růžové ombre hair. Líbí se mi odstín Cotton Candy (světle růžová). Jsem blondýna a mám vlasy na prsa. Chtěla bych se zeptat kolik bych té barvy tak na toto použila a jak dlouho tyto barvy vydrží? Všude čtu, že se hrozně rychle vymývají a je nutné je tedy dobarvovat. Přijde mi ale trochu drahé si každý týden dobarvovat těmito barvami vlasy, to se musí hrozně prodražit ne? Popřípadě neznáte nějaké jiné takové barvy, které vydrží déle? (třeba alespoň ten měsíc) Představuji si to tak nějak jako na fotkách.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Měla jsem od Directions Pastel pink a není to skoro vidět. Možná kdyby to bylo na uplně bílé vlasy. Já je mám odbarvované a teď si budu kupovat tmavší odstín.
Výdrž opravdu nic moc.
Blond jsi od přírody? Protože nejlíp tyhle barvy chytnou do odbarvovaných vlasů, když máš vlasy "vyžrané" odbarvovačem, tak se do nich ta barva líp vpije. Pokud máš přírodní blond a ani nevím jaký odstín, moc dobře to držet nebude.

Jinak já jsem jsi kdysi kupila v drogerii teta asi za stovku lahvičku s růžovofialovou barvou a na vlasech držela asi dva měsíce, než jsem to přebarvila. Ale ta nebyla takhle světlá.

arrow
profile_image
hanna.r
od 3. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přírodní blondýna nejsem. Mám celkem světlou, odbarvenou blond, ale nemám to zas tak světlé jako ty holky na fotkách, takže nevím jestli by mi to teda vůbec chytlo. Každopádně to asi zkusím, ale štve mě ta výdrž...

arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na hanna.r:

Tak, ono na barvení konečků spotřebuješ jenom trošku barvy, přece není potřeba vyplácat celé balení najednou takže to nevyjde nijak draho, chce to zkusit...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené