arrow
profile_image
Harrynka
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sháním nějaký salon na Praze 1 nebo Praze 5, kde se není třeba předem objednávat anebo který má alespoň online rezervační systém. Jsem časově dost vytížená a nikdy nevím, co mi naruší plán, takže jsou pro mě jakékoliv objednávky dva týdny předem problém... Vím jenom o pedikuře ve Vítězné ul. a Amazonu na Václaváku anebo vietnamcích, ale tam se mi nechce. Díky

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ani nevíš, jak ti rozumím. Také nesnáším se kamkoliv objednat, protože mi do toho často něco vleze a nejraději bych šla rovnou bez objednání.

V Praze 1 chodím bez objednání do galerie Myšák, ale tam jsou Vietnamci, což píšeš, že nechceš. Ale musím uznat, že to tam není špatné. Je to čisté. Jsou pečlivé a hodně rychlé.

V Praze 5 zase chodím do OC Smíchov. Mají tam nový stánek fy Alessandro. Výhodou je on line objednávání: http://www.alessandrostudio.cz/

arrow
profile_image
Harrynka
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Doudou:
Já u vietnamců nikdy nebyla, protože jsem na ně neslyšela moc pozitivních ohlasů, ale ty máš s tímhle studiem dobré zkušenosti? Měla bych to totiž ideálně při cestě z práce domů

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jo, docela jo.
Já také V. moc nedůvěřuji a bojím se špíny a infekce. Párkrát jsem byla i u jiných a tohle vyšlo nejlíp (taky je to centrum Phy a ne nějaký zapadákov, možná to také hraje roli).
Tak to zkus a uvidíš. Za jeden pokus nic nedáš .
Vyhovuje mi právě to, že mě zatím vzali vždy jak tam přijdu. A taky ta cena je dobrá, co si budeme povídat.
A ještě ta rychlost. Když chodím k "Češkám", tak to trvá jednou tolik. Je to sice příjemné, víc si to užiju , ale trávím tam moc času.
Ty V. jsou rychlé, ale pečlivé.
Tak to zkus

arrow
profile_image
Misha40
od 16. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak já jsem zrovna v galerii Myšák nebyl vůbec spokojená. První věc je, že mi vůbec nedala na ruce desinfekci. Další hrůza byla, že mi ostříhali kůžičku kolem nehtů. Okolí palce u jedné ruky jsem pak měla zarudlé další dva dny a bolestivé na dotek. Naštěstí to pak zmizelo. Jenže po těch cca dvou dnech se mi popraskala kůžička kolem všech nehtů a oloupala se mi. Nikdy předtím se mi nic takového nestalo, takže to připisuji nešetrné manikúře. Další hrůza jsou ty nehty... vypadalo to dobře cca týden. Pak se mi začal gel jakoby odchlipovat od stran nehtů. Taky nechápu, že ti Vetnamci neumí udělat normální hezkou klasickou bílou francii. Oni to podle mě vůbec neumí a tak to maskují tím zdobením. Tady v té galerii Myšák mě ale teda fakt naštvali. X-krát jsem opakovala že chci francii. X-krát jsem jí výslovně řekla, že nechci žádné zdobení, kytičky, kamínky, třpytky a já nevím co všechno za blbosti na ty nehty dávají. Na všechno, co mi nabízela, jsem výslovně řekla ne. A ona normálně i přes mé výslovné NE, vzala misku s třpytkami a začala mi to klepat na nehty. No nechala jsem si to tam dát, protože jsem POCHOPILA. Oni ty bílé špičky stříkají airbrashem (asi kvůli rychlosti a zřejmě to jinak ani neumí) a díky tomu tam není jakoby ta přesná linka. Je to takové rozpité. Čili když se na to pak dají ještě do ztracena ty třpytky, tak to vypadá, že je to schválně. Bez toho bych ty ruce ani nemohla nikde ukázat. No jsem fakt naštvaná (no popravdě nas...) Nejsem už žádná 17 letá holka, co chodí pátky + soboty na disco, kde jsou třpytky nutností. Je mi 30 a musím působit v práci seriózně, což s blyštivými nehty tak úplně nejde. Nechápu, co si to vůbec dovolují udělat vám něco co nechcete. Navíc si to samozřejmě naúčtovala. Dohromady jsem tam nechala 500 za doplnění! V prvním salonu jsem nechala 450 za nové... takže nehty od Vietnamců už nikdy!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené