arrow
profile_image
Kacaba15
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zajimal by mě Váš názor jak to doopravdy je, kdo je vlastně podváděná a kdo hýčkaná.....dočetla jsem se a celkem mě to pobavilo....cituji:

Mínění většiny žen ovládá v případě nevěr zvláštní paradox – soucítí totiž s manželkou. S údajně „odváděnou“ manželkou. Slovo „údajně“ jsem použil proto, že ona dáma je ve skutečnosti zákonnou uživatelkou všech výhod, které soužití s tímto mužem představuje.

Ona žije v bytě či domě, za jehož provoz platí muž složenky, ona jezdí vozem, jehož leasing má muž na krku, s ní pravidelně spí, ji hladí, jí zařizuje dovolené a spolu s ní vychovává děti. A má-li dotyčná štěstí, poskytuje jí toho ten „bídák“ ještě mnohem víc – od šperků přes kožichy až po financování všemožných koníčků.

Tím, že si našel milenku, přece chlap od své zaopatřené manželky neutekl! Poctivě se k ní vrací a nadále jí umožňuje využívat všechny výše uvedené výhody. Výhody, o nichž si jeho tajná milenka může nechat zdát.

Když onen muž onu milenku sváděl, jistě jí nasliboval (nebo to aspoň dával předstíráním vážného zájmu najevo), že se rozvede, že s ní založí rodinu, že bude platit složenky, starat se o auto a plno dalších věcí, které… nesplnil! S vysokou pravděpodobností je nikdy splnit nechtěl, nikdy neměl v úmyslu odejít od vlastní rodiny a za hřbet zapřáhnout ještě další káru. Od začátku lhal, protože jinak by ji nedostal.

Ano, milenka je ta, která je – na rozdíl od manželky – od samého začátku podváděná! Milenka zevluje doma sama, zatímco on si doma hraje s dětmi a plánuje s manželkou dovolenou, milence ubíhají drahocenná léta. Milenka si sama platí složenky, auto, šperky (i když v tomto bodě obvykle tak zkrátka nepřichází). Milenka je odsunuta do ilegality, o níž doufá, že je dočasná, než zjistí, jak hořký to byl podvod. Z těch dvou žen je milenka stokrát podvedenější než manželka!

Cituji Kacaba15: Z těch dvou žen je milenka stokrát podvedenější než manželka!

A dobře milence tak.
Ona si totiž tento status vybrala sama a dobrovolně,věděla do čeho jde,věděla,že muž o kterého má zájem je zadaný s jinou ženou.
Manželka si nevybrala dělení se o svého muže.

Reaguji na Laky:

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

S tím by měla ale milenka počítat. Manžel slíbil věrnost svojí ženě takže ten kdo je podváděn je manželka.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kacaba15: Z těch dvou žen je milenka stokrát podvedenější než manželka!

A já bych řekla,že občas ano
Občas je chlap opravdu velký herec a žije dvojí život naprosto dokonale,že "milenka" lehce uvěří,že mu to doma neklape,že žijí odděleně atd..takže bych ihned milenky neodsoudila.
Takové ty naivky co do toho jdou,i když vědí,že žije relativně spokojený život s rodinou nechápu.Taková ženská musí opravdu počítat s tím,že je jen občasné povyražení a hračka,kterou časem odloží.

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Není autorem textu Josef Hausmann?

Cituji SOLU: Občas je chlap opravdu velký herec a žije dvojí život naprosto dokonale,že "milenka" lehce uvěří,že mu to doma neklape,že žijí odděleně atd..takže bych ihned milenky neodsoudila.

Ženatý muž je ženatý i kdyby tvrdil,že bydlí v Aši a jeho manželka v Ostravě a vidí se pouze jednou ročně na narozeninách dětí.
Každý,kdo jde do vztahu s někým,kdo nemá vyřešenou minulost a to je právě nerozvedené manželství je blázen a nadávat pak může opravdu jen sobě a ne tomu druhému.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Ženatý muž je ženatý i kdyby tvrdil,že bydlí v Aši a jeho manželka v Ostravě a vidí se pouze jednou ročně na narozeninách dětí.

Některý ženatý muž dokáže divya ženská uvěří,že se rozvádí.Těžko pozná,že to není pravda,kor když třeba pracuje v jiném městě než žije,neodsoudím ty holky.Nejden případ byl i to,že měl chlap dvě rodiny a ženský na to přišly až po x letech....takže věřím,že ženáč umí lehce obalamutit.
Prostě je do jednoho pytle nehodímto je velmi jednoduché,to umí každej.
Chápu,že většina podvedených žen,bude mít asi postoj stejný jako ty-tím neříkám,že mezi ně patříš.
A velmi často ženská zjistí až po nějaké době ,že je chlap ženatý a pak by ho měla teda kopnout do řiti,ale slabší povahy a ty zaláskovaný to asi nedokážou a pak se stanou tou čekající milenkou na zázrak,který se většinou nekoná.Koukám na to z více úhlů a ne jen rovně

Ale nejsem zastáncem takových vztahů,to fakt ne

arrow
profile_image
jayjay
od 20. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Laky: A dobře milence tak.
Ona si totiž tento status vybrala sama a dobrovolně,věděla do čeho jde,věděla,že muž o kterého má zájem je zadaný s jinou ženou.
Manželka si nevybrala dělení se o svého muže.

Tak tak..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky:

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Většinou se manželé podílí na domácnosti, dětech, dovolených spolenčně.
Je to ujetý článek.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lilliana: Je to ujetý článek.

To je,to je pravda

Cituji SOLU: Některý ženatý muž dokáže divya ženská uvěří,že se rozvádí.

chlap může být klidně kouzelník,ale předpokládám,že i ta nejhloupější žena umí číst a ke každému rozvodu jsou písemné záznamy

Reaguji na Laky:

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: chlap může být klidně kouzelník,ale předpokládám,že i ta nejhloupější žena umí číst a ke každému rozvodu jsou písemné záznamy

přečti si to celé a znovaa ne každá je tak dokonalá jako ty,tak to už je

Já ty ženský,co do toho jdou zcela dobrovolně a myslí si,že to půjde nechápu,jak říkám,ale jsou i případy,kdy do toho spadnou ,jelikož je pán luxusní herec.

Znám případ,kdy kamarádka chodila s klukem,který měl rodinu,ale "bydlel často jinde,představil ji všem včetně rodiny,bral malou na prochajdy)tak chápu,že mu to věřila,omyl ,vše bylo jinak a jí po x měsících zbylo jen x slz.A chápu,že rozvodové papíry neviděla,asi ji to v takové situaci,kdy se jí věnuje a žije opravdu jako svobodný chlap,nenapadlo.
Podl mě,je hlavní viník ten mužskej,kterej se rozhodne podvádět.

Zkrátka a dobře,není milenka jako milenka.Můj názor se prostě s ostatníma neshodne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené