arrow
profile_image
tiperka
od 24. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, nebo ahojte (jsem tu nová)

ačkoliv titulek zní možná podivně, nejde mi o nic podivného Hledám akorát nějaké masážní studio v Brně, kde nevadí když je člověk při masáži (zejména celkové masáži) zcela nahý, tedy i bez spodního prádla. (samozřejmě ale s přykrytím ručníky)

Jsem na to docela zvyklá od své dřívější masérky. Po přestěhování do Brna ale chodím k jiné masérce, která to takto nedělá... Je mi docela blbé se ptát, zda si můžu sundat všechno.... asi chápete.... navíc mě ani ničím nepřykrývá.

Díky za případné odpovědi.

arrow
profile_image
Alya
od 5. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tiperka: Je mi docela blbé se ptát, zda si můžu sundat všechno

Věř, že ti to blbý být vůbec nemusí. Obzvlášť, když to je ženská. Nebude to rozhodně brát jako výzvu, že od ní chceš něco víc... A ona spíš automaticky vychází z toho, že si většina žen není ochotná sundat kalhotky. Některé mají dokonce problém i s podprsenkou. Takže když jí to řekneš, tím líp. To, že tě nepřikrývá, je věc jiná. Pokud ti je zima, nebo ti je jen nepříjemný ležet hodinu a půl nahá odkrytá, tak by tě přikrýt měla, ale je to zase o komunikaci. Stačí jedna milá věta - můžu vás poprosit, jestli byste mi ty části, které zrovna nemasírujete, přikryla? Děkuji. No a pokud na tvoje základní a běžné požadavky bude reagovat nevlídně, je to jasný signál pro změnu masérky. Je to prosté.

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tiperka: Je mi docela blbé se ptát, zda si můžu sundat všechno.

Já se klidně zeptám, nejradši jsem úplně nahá, max. si nechávám tanga, ale pokud mám celotělovou masáž, tak se svlékám celá, nechci mít umaštěný kalhotky. Vždycky jsem se zeptala a nikdo s tím neměl problém, každá masérka mi řekla, že je to na mě, hlavně, ať se cítím pohodlně.

Cituji tiperka: navíc mě ani ničím nepřykrývá.

Tak to jsem ještě nezažila, vždy mně přikrývají, vždyť na nemasírované části ti musí být i zima (mně by rozhodně byla).

Buď překonej ostych, nebo změn masérku, ale neporadím, nejsem z Brna.

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tiperka: Myslím, že blbé to není, masérce by to mělo být jedno - nebo ještě pohodlnější na masírování. Ale to, že tě nepřikrývá bych viděla na novou masérku, tohle by podle mě měla být samozřejmost....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené