arrow
profile_image
Etenité
od 6. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stavíme s manželem dům a hledáme do koupelny nějakou kvalitní masážní sprchu. Máte někdo zkušenosti s masážní sprchou nebo se sprchovým panelem? Čemu se třeba při nákupu vyhnout?
V obchodě se nedají většinou vyzkoušet, cenové rozdíly jsou mezi nimi velké a tak nevím, jak poznat, který je dobrý....

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkušenost mám takovou, že nezáleží na značce masážního panelu nebo koutu, ale na tlaku vody. Můžete mít sebelepší masážní kout, ale když z těch trysek voda sotva teče tak je to nanic. Na druhou stranu když je dobrej tlak postačí obyčejná sprchová hlavice a udělá to stejně dobrou službu. Znám spoustu lidí co mají doma superdrahý sprchový kout s x tryskama, ale stejně používají jenom tu hlavní hadici ke sprchování, případně tu co pouští vodu jakoby ze stropu. Prostě to po čase omrzí. Když už se rozhodnete si něco takového pořídit tak podle mě nejlepší jsou uzavřené kouty se zabudovaným odsáváním par, nebudete pak mít orosenou celou koupelnu.

arrow
profile_image
Renataxyx
od 8. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám zkušenosti se sprchovým masážním panelem od Ravaku ( cena byla přes 20 000 ) a po roce používání jsme ho vyměnili za normální sprchu. Hrozná údržba, občas vzadu za panelem vypadla hadice, tlak trysek byl nic moc, když jsme zkusili přidat tlak, tam ve vnitř byl asi zabudovaný nějaký regulátor, tak to bylo k ničemu. Hlavová sprcha spíše jen perlila ( jako když prší) a spláchnout hlavu od šamponu byla fuška Takže za mě NIKDY VÍCE !

arrow
Neprodává v Bazaru

čau holky, prosím poraďte. Ve wellnesku mají sprchy, kde neteče klasický proud vody, ale ta voda je jakoby odlehčená, připadá mi to jako tropický déšť. Prostě maličké lehké kapičky. Je to strašně příjemné. Nevíte, jestli se dá koupit sprchová hlavice s tímto efektem? Na netu nemůžu nic najít

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené