arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
tak začínám docela stresovat. Jsem 14 dní po kompletní rhinoplastice. Špička je samozřejmě ještě krapet oteklá, ale masivní otok mám u kořene nosu. Vypadám jako malamut s očima daleko od sebe. Nos je u kořene totálně placatý a ošklivý. Měly jste některá stejný problém? Já vím, že je ještě brzo, ale všude píšou, že největší otoky mizí právě do dvou týdnů, proto se bojím, aby to vůbec splasklo Používám mastičku Heparoid léčiva a kombinuji to s mastí Reparil.
A ještě otázka - na hřbetu nosu mám z levého profilu drobný hrbolek, na dotek je trochu bolestivý. Ale ten by se snad mohl ztratit, ne?

Nebude nejjistější zavolat doktorovi - operatérovi, který tvůj nos viděl, zná rozsah zákroku a je schopný objektivně říct, co ještě je a co už není v pohodě?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Freius: No, psala jsem teď jedné slečně po opce, jestli měla stejný problém. Hodně mně uklidnila, protože otoky po kompletní opce jsou normální i půl roku po zákroku. Na kontrolu k operatérovi jdu v pondělí, tak uvidím, co do té doby nosík udělá...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, byla jsi na zúžování? Buď v pohodě z té bouličky, já ji mám taky trochu na kořeni nosu vlevo a když ji zatlačím silou tak na chvilku zmizí. Jsem 3 měsíce po plastice a už začínám být z těch otoků zoufalá a chce se mi plakat. Jednoduše to čekání až to splaskne je nekonečný. Nedovedu si představit že finále uvidím až za další 3 měsíce - nejdříve. Mám ale spíš problém s tou špičkou než s kořenem. Ten je hrůzný jen po ránu. Vstanu a bojím se jít se psem. Když na noc přelepuji důkldně a utáhnu náplast, tak je ráno o 50% méně oteklejší než kdybych to neudělala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na JessicaL: Já jsem byla na komplet rhinoplastice - zúžení, zkrácení, odstranění hrbolu na hřbetu nosu. Po ránu zase pro změnu vypadám celkem slušně, ale během dne je ze mně Hannibal Lecter .
Já zatím na bouličku netlačím, masírovat budu až od pondělí, tak uvidím, jestli zmizne .
Nemáš po plastice pocit, že horní zuby a dásně jsou citlivější? Mě na dotek bolí a jsou hodně citlivé, což jsem nikdy předtím neměla .

arrow
Neprodává v Bazaru

Já byla taky na kompletní, zúžení kořene nosu, odseknutí hrbolu, zjemnění špičky nosu a nadzvednutí do pršáku. Bohužel výsledek je zatím hrůza děs. Hlavně na jedné straně je rovný a na druhé se vlní těmy otoky. To je dost divný, že vypadáš po ránu dobře, většinou je tomu obráceně. Já mám ráno bambuli a nejlepší je večer kolem jedenácté, kolem půlnoci zase otéká. No s těmy zuby nevím, já měla problém, že mi na ně "táhlo ale už se nos trochu uvolnil tak je to ok. dásně mám citlivější, ale nepřikládala jsem to rhinoplastice. Spíš to cítím jen při čištění zubů. Ty to cítíš i při jídle atd?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na JessicaL: Jo jo, taky jsem čekala užší nosík a zatím mám placku jak Asiatka.
Při jídle ani moc ne, ale stejně jako ty při čištění a nejvíc když se usměju - mám pocit, jako by mě pnuly dásně a trnuly zuby. Musím se ho na to zeptat, jestli to bývá po opce normální

arrow
Neprodává v Bazaru

Určitě jo, byli tu už i takoví, kteří měli znecitlivěný horní ret na dost dlouhou dobu po operaci, brnění atd..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na JessicaL: Ret mám celkem v pohodě, akorát když se usměju, tak mi nejdou vidět zuby, jen částečně, ale už je to den ode dne lepší

arrow
Neprodává v Bazaru

JJ tak to je přesně to co tady jedna slečna psala už v nějaké diskuzi.
Cítila se jako "postižená" ale do měsíce to bylo pryč.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na JessicaL: Tak to se cítím stejně, jak retard. Snad jooo, věřím v zázraky

arrow
Neprodává v Bazaru

no já se cítím jako retard s tím otokem. Po sundání sádry všichni očekávali minisosáček a slyším jen to že je stejnej a křivej a vysvětli těm trubkám, že to je otok a ten prostě nezmizí hned. Naštěstí už se najde pár lidí, kteří pozorují "že je vlastně už po těch třech měsících menší".

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na JessicaL: U mně je to totéž. Všichni čekali nosíček knoflíček a zatím slýchávám, jakou mám bambuli a ž vypadám jak Avatar

arrow
profile_image
horyjena
od 8. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky,vy mě děsíte! Mám operaci na říjen a toto se dočítám až teď,po několika měsících tady na diskuzi.. Začnu snad propadat panice. Píšou sem holky,které se chystají na plastiku,jak se bojí,když se jim to blíží,pak nastoupí do špitálu a šlus,konec,pokračování není. A když jo,tak samá negativa. K těm otokům-užíváte něco proti tomu? Po operaci si holky kupují ty různé přípravky proti otokům(nemyslím masti,spíš nějaké tablety jsou podle mě lepší),ale můžou se brát i dlouhodoběji?

Ahoj,já jsem 3 týdny po operaci a mám fakt šílený otok mezi očima.Brala jsem celou dobu Wobenzym a pomohl mi teda na modřinky ale otok je maximální Vypadám jako Meny z Doba Ledová Má taky oči daleko od sebe. Přijde mi že po ránu tak do 2 hodin to malinko splaskne(fakt jen malinko),ale pak se to vrací zpět.Myslím si,že máme pech že je léto.V zimě by to splaskávalo lépe.Jo a taky mi každý řika ,že mi plastika moc nepomohla,že je to stejné.Ale že je to tak z 90 procent oteklé to nikdo nevidí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené