arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky.

Od doby, co jsem vysadila antiko, což je asi půl roku, se mi začala mastit 2x tolik pleť a vlasy. Mastí se mi především čelo, oční víčka a kolem obočí (nos a brada samozřejmě..) Jsem z toho trochu zoufalá, přes den v práci odsávám přiložením savého kapesníčku, přepudrováním, ale nejhorší je, že jsem 2 hodiny po tom, co se ráno nalíčím, hned mastná a lesknu se. Tudíž i výdrž makeupu nic moc.. Asi je to normální, nejsem sama..

Makeup i pudr používám myslím kvalitní.
Pleť ráno čistím klasicky micelární vodou, poté nanesu bázi pod makeup (krém ne, jelikož bych byla ještě víc mastná. Hydratuji spíš na noc před spaním.)


Nemáte nějaký tip na produkt, který by maštění pleti zredukoval? Popřípadě nějaký krém, který by pleť vážně dobře hydratoval, aby se tolik nemastila? A co používat pod makeup? Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

8

Spíš bych se zaměřila na očistu těl po antikoncepci, pila bych kotryhel a brala Gynex. Chce to čas, aby se tělo zbavilo hormonů. Já s tím bojovala skoro dva roky. Ale nechci strašit, třeba to u tee nebude tak dlouho trvat. Jinak bych vyzkoušela něco přírodního s tea tree olejem nebo jílem.

arrow
profile_image
zandatroja
od 16. 11. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zkus dietu pro diabetiky - veškeré potraviny s nízkým glykemickým indexem.
4 měsíce postačí. Dále stačí hlídat hladinu.

Doporučuje se pro vyvážení hladiny hormonů, a pomáhá to předejít cukrovce 2. stupně (jako bonus).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené